איך בוחרים רופא שיניים טוב?

שיניים בריאות הן דבר שאין להקל בו ראש.

בעיית שיניים משפיעה בין היתר על ההנאה שלנו ממזון, על מראה הפנים שלנו ועשויה אף להוביל לכאבים ממושכים ובלתי נסבלים.

בין אם מדובר בתחזוקה שוטפת של השיניים וזיהוי בעיות בשלב מוקדם ובין אם מדובר בטיפול בבעיה שכבר התפתחה באחת מהשיניים, בחירת רופא השיניים היא החלטה שיש לעשות בצורה מושכלת.

 

מקצוענות לפני הכל

בין אם מדובר בסתימה פשוטה או טיפול שורש מורכב הכולל מבנה וכתר, טיפול שיניים חייב להיעשות על ידי איש מקצוע בעל ניסיון וידע. דר. שרטר רופא שיניים בירושלים, הוא רופא שיניים מנוסה וקשוב, אשר יידע להתאים את הטיפול המיטבי עבור המטופל, ללא פשרות ולאחר בחינה מדוקדקת של הבעיה ממנה סובל המטופל.

 

זיהוי מוקדם ונכון של בעיות בשיניים

רופא שיניים טוב יידע לאבחן בעיות שיניים הנמצאות בראשיתן ולאתר דפוסים אשר עשויים לגרום להחמרה של בעיות שיניים. רופא טוב גם יידע להמליץ למטופל כיצד ניתן להימנע או למזער את אותו פוטנציאל החמרה. רופא טוב הוא גם רופא אשר יידע להנחות את המטופל כיצד לשמר את בריאות השיניים על מנת להימנע מהיווצרות בעיות בעתיד.

זיהוי שגוי של בעיית שיניים עשוי לגרום מצד אחד למתן טיפול שעשוי לגרום נזק למטופל. זאת משום שבעצם הטיפול, לא ניתן פתרון לבעיה האמיתית ממנה סובל המטופל. מן הצד השני, אי הבחנה בבעיה נסתרת והימנעות משימוש בכלי איתור מתקדמים עשוי לגרום למצב שבו כאשר בעיית השיניים תצוף באופן בולט, הטיפול יהיה מורכב ומוגבל יותר.

 

מרפאה מאובזרת ומתקדמת

הטכנולוגיה בתחום טיפולי השיניים הולכת ומתקדמת ללא הרף. בעת בחירת רופא שיניים, יש לוודא כי מדובר ברופא אשר מצוי עם היד על הדופק בכל הקשור לחידושים בעולם רפואת השיניים והינו בעל היכולת לעשות שימוש באמצעי טיפול חדישים.

כמו כן, בשל העובדה כי מדובר בהליך רפואי, מרפאה טובה היא כזו אשר ניכרים בה הניקיון, הסדר, השימוש באמצעים סטריליים והדאגה לסביבת טיפול אשר שמה דגש בין היתר על נוחיות המטופל במהלך השהייה בחדר הטיפולים.

 

תחושת ביטחון בעת הטיפול ולאחריו

טיפול שיניים כרוך לעיתים באי נעימות. בשל כך, רופא שיניים טוב הוא רופא אשר יודע להיות קשוב למטופל שלו ולהסביר לו את הסכנות הכרוכות בכל טיפול או הליך רפואי. רופא טוב יידע לשקף למטופל את מטרות הטיפול והגורמים לבעיות אשר הצריכו הגעה לטיפול. רופא שיניים טוב  הוא רופא אשר ביכולתו להיות זמין עבור המטופל גם לאחר הטיפול.

 

כשמדובר בשיניים אין מקום לפשרות

בחירה ברופא שיניים היא פעולה שיש לבצע באופן מושכל. בעת שנוצרת בעיה בשיניים, המפתח לטיפול הוא בחירת רופא ברמה גבוהה. בחירה נכונה תבטיח אבחון נכון של הבעיה, טיפול מקצועי, עשיית שימוש בפתרונות המתקדמים ביותר והכל תוך מתן תחושה נעימה מצד הרופא למטופל שלו.

 

חיוך מושלם

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

השתלת שיניים על ידי כתר זירקוניה

כתר זירקוניה הוא כתר מיוחד לשיניים. בהשוואה לכתרים מחומרים אחרים, כתר זירקוניה הוא עמיד בצורה יוצאת דופן, אסתטי ואפילו זול יותר מכתרים איכותיים אחרים. אם