איך לבחור את המשקפיים שיתאימו למספר בעיניים

אתם ניצבים בפני בחירת משקפיים? רגע לפני שתבחרו באקראי מסגרת שנראית לכם מתאימה,

כדאי שתקראו את השורות הבאות ותגלו שצריך לבחור את המשקפיים שלכם באופן שיתאים למספר שלכם בעיניים.

איך תוכלו לבחור נכון ולשמור על בריאות העיניים שלכם? תקראו את השורות הבאות ותגלו את כל הפרטים החשובים ביותר בנושא:

 

 הסבר אודות חשיבות בחירת משקפיים שמתאימות לעיניים

רגע לפני שנתחיל בהסבר אודות בחירת משקפיים נכונה, כדאי שנפתח במצב שאירע לנו לפני כמה שנים. הגענו לחנות אופטיקה מוכרת, עברנו בדיקת ראייה וגילינו מהו המספר שלנו. החלטנו שאנחנו רוצים לחסוך בהוצאות, לכן, לקחנו את המספר והלכנו אל חנות אופטיקה אחרת, מוכרת פחות. שם רכשנו משקפיים חדשים עם מסגרת דקה שבחרנו באקראי מתוך ההיצע המגוון שראינו ובסופו של דבר גילינו שעשינו טעות נוראית. קיבלנו את המשקפיים החדשות שלנו לאחר כמה ימים וגילינו שבגלל שהמספר גדול, העדשות גם כן גדולות ועבות והן יוצאות מן המסגרת. בקיצור, זרקנו את הכסף שלנו לפח. כדי שלכם לא יקרה מצב כזה, אתם צריכים ליישם את הטיפים הבאים לבחירת משקפיים שיתאימו למספר העיניים שלכם:

 

טיפ מספר 1 –תגדירו מראש את המספר של העיניים שלכם

קודם כל, תיכנסו לאתר אופטיקה 109 שנחשב לאתר מוכר ואמין. לאחר מכן, תגדירו מראש את המספר של העיניים שלכם. אם למשל המספר הוא 6-, תכתבו זאת בהגדרות החיפוש. אם אינכם יודעים מהו המספר של העיניים, כדאי שתיגשו קודם כל לבדוק מהו המספר, כדי שלא תקבלו משקפי "מוישה אופניק" כמו שאנחנו קיבלנו (וסיפרנו לכם עליהן בפסקה הקודמת).

 

טיפ מספר 2 – תבקשו לדעת אילו סוגי משקפיים תואמים למספר העיניים שלכם

אם יש ברשותכם את המספר, לאחר שתערכו חיפוש, אתם תוכלו לראות את סוגי המשקפיים שתואמים לכם. אם מסיבה כלשהי, אינכם מצליחים לעשות זאת, אנו ממליצים בחום לפנות אל האופטיקאי ולברר מולו מהו סוג המשקפיים שמתאים למספר העיניים שלכם. האופטיקאי יוכל להתאים את המשקפיים בהתאם למספר נמוך או גבוה כדי שתוכלו לקבל משקפיים בהתאמה הגבוהה ביותר.

 

טיפ מספר 3 – תבדקו אם יש לחנות האופטיקה עדשות דקות למספרים גדולים

חשוב מאוד לבדוק אל מול האופטיקאי פרטים לגבי סוג העדשות. ישנן עדשות (כמו שאנחנו קיבלנו) עבות מאוד שמתאימות למספרים גבוהים. אך במקומות מסוימים, יש עדשות מיוחדות שנחשבות לדקות יחסית שמתאימות גם כן למספרים גבוהים. עדשות אלו אמנם יקרות מעט מהעבות, אבל אנחנו ממליצים להשקיע ולרכוש אותן, כי הן הולכות להיות חלק מהפרצוף היפה שלכם ואתם לא רוצים להיראות עם עדשות עבות במיוחד.

 

סיכום

אפשר וחשוב לבחור משקפיים שמתאימים למספר העיניים. כך אם אתם ניצבים בפני קניה של משקפי ראיה, חשוב שתיישמו את הטיפים הללו וכך תהיו בטוחים שאתם שומרים על העיניים ועל המראה שלכם.

משקף וספר

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

טיפול זוגי – למי זה טוב ומומלץ?

לאחרונה יש לא מעט תכניות טלוויזיה בפריים טיים שעוסקות בזוגיות. אם צפיתם באחת מהתכניות הללו לאחרונה, בטח ראיתם שבכל תכנית שכזו יש רגע שבו רואים