איך משתילים שיער?

בתקופה האחרונה אנו עדים לעלייה משמעותית במספר הגברים שמבצעים הליך של השתלת שיער. בתור מתקרחים לעתיד (זה אצלנו בגנים) העניין גרם לנו לסקרנות רבה והחלטנו לבדוק אותו באופן מעמיק. אנו מזמינים אתכם לקרוא את השורות הבאות ולגלות גם אתם את כל הפרטים החשובים ביותר על הליך ההשתלה.

 

תכירו תחילה את המומחים שליוו אותנו בכתיבת המדריך הנוכחי

רגע לפני שנסביר לכם איך משתילים שיער, כדאי שתדעו שהמדריך הנוכחי לא נכתב רק על ידינו. הפעם, בחרנו לפנות אל מומחים בתחום. שימו לב – אין מדובר כאן בצוות הרפואי שמבצע את הליך ההשתלה, אלא במי שעברו את ההליך בעצמם.

שכן, אנו מאמינים שאלו שביצעו את הליך ההשתלה יוכלו לציין בפנינו את כל הפרטים החשובים. אנו רוצים להודות בהזדמנות זו לכל מי שסייעו בכתיבת המדריך. שכן, בזכותם, הוא עולה לרשת וצפוי להביא למודעות חשובה בנושא.

 

תכירו את 2 השיטות הנפוצות ביותר להשתלת שיער

יש 2 שיטות נפוצות ביותר להשתלה של שיער. סופר לנו רבות אודות שתיהן:

  • השתלת שיער באמצעות שיטת FUE
  • השתלת שיער באמצעות שיטת DHI

רבים מהגורמים שסייעו בכתיבת המדריך בחרו לבצע השתלת שיער בשיטת DHI. שכן, לדבריהם, מדובר בשיטה המתקדמת ביותר. שיטה זו תוצע לכם במרפאות שונות ברחבי הארץ וגם בעולם.

 

איך משתילים שיער בשיטת FUE?

הליך של השתלת שיער שמתבצע באמצעות שיטת FUE  מתבצע תוך יישום של 2 שלבים. הראשון – הוצאה של שתלים מאזור תורם (למשל, מפשעות או גב). שלב זה נקרא לא פעם "שלב הקצירה". במהלכו, מוציאים באמצעות מחט שנקראת פאנץ'. בשלב השני, מבצעים את ההשתלה של השתלים הללו. הרופא גורם להופעתן של תעלות קטנות בקרקפת של המטופל. אליהן הוא מכניס את השתלים לפי תכנית השתלה שתוכננה בקפידה מראש.

 

איך משתילים שיער בשיטת DHI?

השוני העיקרי שבא לידי ביטוי בין השיטה הקודמת לזו הנוכחית נוגע לשיפור משמעותי שמוצג בשלב ה – 2 של ההליך. רבים מהגורמים שבחרו לבצע את ההשתלה באמצעות שיטה זו ציינו ששלב ההחזרה המתבצע באמצעות עט ייחודי שעשוי מטיטניום. העט נקרא בשפה מקצועית עט צ'וי.

לדבריהם, הוא מבצע 2 פעולות בו זמנית. כלומר, הוא מביא לחריץ של התעלה שתקלוט בהמשך את השתל והוא גם מחדיר את השתל באופן ישיר אל המקום החדש. שיטה מהפכנית זו מאפשרת לבצע את ההליך באופן מהיר יותר ובטוח יותר. כך שניתן להבין למה היא נחשבת לנפוצה יותר מהשנייה.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן המדריך המקיף שאפשר לכם, קוראים יקרים, להכיר מקרוב את הדרך שבה משתילים כיום שיער. כעת, כשיש בידיכם את כל המידע בנושא, נותר לכם רק לבחור את הדרך שנראית לכם המתאימה עבורכם ביותר ולבדוק פרטים אל מול מרפאות שמבצעות אותה. נאחל לכם בהצלחה רבה בהמשך.

השתלת שיער

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

הטרדה מינית במקום העבודה מה לעשות

על אף המודעות הגוברת והולכת לגבי ניצול יחסי מרות במקום העבודה והטרדות מיניות בין עובדים למעבידים, מקרים אלו עדיין צצים מעל פני השטח חדשות לבקרים.