איך עושים עבודות חשמל ללא פגיעה במכונת הנשמה של חולה בבית

מכונת הנשמה של חולה בבית היא מכשיר גורלי והמצב מחייב את הפעלתה באופן שוטף ללא הפסקת חשמל בבית עם זאת ישנם מקרים בהם אין ברירה וחייבים לבצע עבודות חשמל בבית. המאמר יפרט כיצד עושים עבודות חשמל ללא פגיעה במכונת הנשמה של חולה בבית.

 

כיצד מכונת הנשמה פועלת?

מכונת הנשמה מנשימה באופן מלאכותי את המטופל כאשר אין ביכולתו לנשום באופן טבעי. את ההנשמה אפשר לעשות בצורה ידנית או באמצעות מכשיר. מטופלים המחוברים למכונת הנשמה בבית תלויים בה ועלולים לאבד את חייהם במידה ומתנתקים ממנה. אך על אף שהמכונה מחוברת לחשמל, יש לה סוללת גיבוי העובדת גם במקרים של הפסקת חשמל.

 

חשמלאי אחראי

כאשר מזמינים חשמלאי הביתה לצורך תיקונים לעיתים הוא יהיה חייב להוריד את המתג הראשי בארון החשמל. החשמלאי מחליף שקעים, מוסיף נקודות חשמל, מתקין מתגי תלת פאזי, מתקן את הארקה, עובד בארון החשמל, מרכיב גופי תאורה ונדרש ממנו להוריד את המתג בזמן עבודתו. כמובן שחשמלאי אחראי ישתדל לבצע את עבודתו מהר וביעילות בבית שבו גר אדם מונשם, אך גם אם החשמל ינותק לפרק זמן קצר, סוללת הגיבוי של מכונת ההנשמה תעשה את העבודה.

 

כיצד לבחור חשמלאי מקצועי?

כשבוחרים חשמלאי בתל אביב או בכל עיר אחרת צריך לבדוק את רמת המקצועיות שלו ולוודא שהוא בעל רישיון ותעודות. חשמלאי שאינו נושא ברישיון אינו מוסמך לעסוק בעבודות חשמל ולכן העבודה שלו מסוכנת, ועל אחת כמה וכמה כשיש בבית אדם מונשם. רישיון של חשמלאי המוסמך לעשות עבודות חשמל בבית צריך להיות בדרגה 2. גם עוזר חשמלאי רשאי לבצע עבודות חשמל, אך רק תחת פיקוחו של החשמלאי הראשי. תוכלו לבדוק באתר האינטרנט של משרד העבודה אם אכן לחשמלאי יש רישיון ומה התוקף שלו באמצעות הקלדת מספר הזהות שלו או שמו. אל תתפתו להזמין חשמלאי ששמעתם עליו מפה לאוזן מבלי לדרוש ולראות את הרישיונות שלו.

 

אמינות מעל הכול

בשל השוק הפרוץ החשמלאי צריך להיות אדם אמין, אדיב ומקצועי. יחשוב לידע אותו מראש שיש אדם מונשם בבית ושאלו כיצד הוא ינהג לגבי התקלה עבורה אתם מזמינים אותו. כבר בטלפון תוכלו להבחין אם הוא אמין ואחראי. אם הזמנתם חשמלאי והוא אינו מוכן להציג את הרישיון שלו, סימן שהוא אינו אמין. יתר על כן, החשמלאי צריך לעמוד בזמנים. ישנן סוללות גיבוי למכונות הנשמה שלא יעבדו לאורך שעות ולכן העבודה צריכה להיות מדויקת ומהירה. עשו תיאום ציפיות מראש ובקשו הצעת מחיר מפורטת.

 

כיצד ניתן למצוא חשמלאי מוסמך ואחראי?

אתרי האינטרנט מלאים בחשמלאים מוסמכים ומקצועיים. חשוב למצוא אינדקס בו מפרסמים אנשי מקצוע בתחומים שונים שעברו סינון ולבטח נושאים ברישיון. מעבר לפרטי התקשרות, תוכלו לקרוא את חוות הדעת ולבדוק את הציון של החשמלאי וכך תעמדו על טיבו.

 

חשמלאי

 

 

.

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

המסכה של סונוביה

יש הרבה דברים חשובים בחיים כמו הזוגיות שלנו, הקריירה שלנו, הילדים שלנו, אורח החיים שלנו ורמת החיים שלנו. אך כל הדברים הללו מתגמדים אל מול

בדיקת ביטוחים להוזלת עלויות

בין אם אתם רוכשים נעליים או פוליסת ביטוח בריאות, בימים תחרותיים אתם עורכים השוואת מחירים. ותודות לדוקטור גוגל, אתם יכולים לעשות את זה כל כך