אלופציה אראטה – התקרחות פתאומית

כולנו רגילים להסתובב עם שיער על הראש ובאיברים אחרים, אך לא אחת קורה שפתאום, בבת אחת, אנחנו סובלים מהתקרחות משמעותית שאי אפשר להתעלם ממנה. מצב כזה עונה לשם: אלופציה אראטה, ונשאלת השאלה האם אפשר לעשות משהו בנידון?

מה זה אלופציה אראטה?

כשמדברים על מצב כזה למעשה מדברים על מצב שבו השיער לא רק מפסיק לצמוח, אלא אנחנו מאבדים אותו בבת אחת. בניגוד לתופעות אחרות של התקרחות, כאן מדובר על תופעה שמתרחשת באופן מאוד פתאומי, ויתרה מכך, היא עלולה לפגוע בכל מקום שבו יש לנו שיער בגוף ולא רק בראש. בנוסף, אין תשובה אחת ברורה למה זה קורה, שכן למען האמת, גם המומחים בתחום לא לגמרי יודעים להסביר את הסיבה לתופעה הזאת. החדשות הטובות הן שלמעשה, למעלה מ80% מהאנשים שסובלים מהתופעה הזאת גם ייהנו מטיפול טבעי. כלומר, ממש כפי שבבת אחת הם סבלו מהתקרחות, כך בבת אחת השיער גם יחזור לצמוח ולכן לא מדובר על תופעה שתלווה אותם לכל החיים. מצד שני, יש גם מקרים שבהם זה לא המצב ולכן חשוב לדעת שיש לא מעט טיפולים שביניהם ניתן יהיה לבחור.

 

טיפול טבעי – האם הוא יכול לסייע?

כדאי לדעת: ניתן לטפל באופן טבעי בהתקרחות עקב אלופציה אראטה. משמעות הדברים היא שאם קיים כבר טיפול טבעי שעזר ללא מעט אנשים, כדאי גם לכם לנסות אותו אם יש לכם צורך בכך. מה שכן, חשוב מאוד להיות מודעים לכך שיש מגוון רחב של אפשרויות בתחום הטיפולים הטבעיים ולכן רצוי לבחור את הטיפול הנכון לכם באופן אישי. יש היום אופציה לבחור בטיפול שמשלב:

  • דיקור סיני
  • צמחי מרפא
  • מזותראפיה
  • תזונה נכונה

בצורה כזאת ניתן יהיה להחזיר לגוף את האיזון שלו הוא זקוק, מה שיסייע כמובן גם בנושא של נשירת השיער וההתקרחות. אומנם זה נכון שלא אחת הטיפולים הללו לוקחים זמן, אך בסופו של דבר אתם תראו שכמעט בכל המקרים זו אופציה טובה ובריאה יותר מאשר לקחת כדורים מסוגים שונים.

 

לאן פונים?

רוצים לעבור טיפול טבעי שיעזור לכם להתמודד עם התופעה שממנה אתם סובלים אך לא לגמרי ברור לכם לאן לפנות? אתם לא לבד. למען האמת, אם תעשו חיפוש מהיר, אתם תגלו שהרבה מומחים מזמינים אתכם לפנות אליהם כדי לעבור טיפולים שונים כנגד התקרחות. זה נכון בין אם מדובר על מצב כמו אלופציה אראטה ובין אם מדובר על התקרחות או נשירה אחרת. עם זאת, לא כל המומחים באמת מגיעים עם ניסיון ולא כולם יצליחו לסייע לכם על הצד הטוב ביותר. לכן שווה לבדוק על מי כולם ממליצים ולקרוא כמה שיותר חוות דעת אודות המטפלים השונים ואודות הטיפולים שהם מציעים, אז למה אתם עדיין מחכים?

דוגמן

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
ליקוריץ המקורי – עד כמה הוא מקורי?

אין ספק שקיים קשר ישיר בין האוכל שאנחנו אוכלים לבריאותנו הכללית, ליתר דיוק למצב הבריאותי של עורקינו בגוף. מעבר לכך שהאוכל שאנחנו מזינים את הגוף

המדריך המלא לניתוחים פלסטיים

תחושת השלמות עם המראה החיצוני היא חיונית לבניית ערך עצמי, ולהתמודדות עם שינויי הזמן. היום, המראה החיצוני הוא כבר לא גזרת גורל, וניתן לשנות אותו,

נשירת שיער אצל נשים

למרות שרובנו רגילים לחשוב בהקשר של נשירת שיער על גברים, בפועל זה כלל לא מדויק. יש הרבה מאוד נשים שסובלות מנשירת שיער בשלבים שונים בחייהן

עיסוי מקצועי עד הבית

אתם מרגישים איך הלחץ של החודשים האחרונים משפיע עליכם? השרירים שלכם כואבים ואתם כבר לא יודעים מה לעשות כדי לשפר את המצב? אתם לא לבד.