בארץ או בחו"ל? כך תבחרו השתלת שיער בצורה נכונה

אם בזבזתם זמן רב בחיפוש אחר השיטה הטובה ביותר למילוי השיער, ניתן להפסיק לחפש. השתלת שיער נמצאת באופנה כבר שנים רבות וממשיכה להוכיח את עצמה כטיפול הנוח והטוב ביותר. השאלה היחידה היא אם לבצע את השתלת השיער בארץ או בחוץ לארץ. אז איך בוחרים השתלת שיער נכונה וטובה, והאם כדאי לבחור הליך שמתרחש בארץ או מחוצה לה?

 

מהי השתלת שיער?

השתלת שיער היא הליך כירורגי בו מסירים חלק משיערו של המטופל ומושתלים בחלק בגוף אשר נזקק לשיער במשך זמן רב. ברוב המקרים, ההשתלה מתבצעת בראש ובקרקפת של חסר השיער – בהתאם לאזור הקירח. ישנן שיטות רבות ושונות להשתלת שיער, לכל אחת מהן יתרונות וחסרונות ייחודיים משלה. הכי נפוצים הם טיפולי השתלת זקיקי שיער. למידע נוסף בנוגע להשתלות שיער אפשריות בארץ ובחו"ל ניתן לפנות אל hairforever.

לבחור השתלת שיער

כיצד מתבצע ניתוח השתלת שיער?

השתלת שיער לרוב מתרחשת בכמה שלבים. הראשון הוא לקיחת דגימות שיער, מתורם מותאם למושתל או ממבצע התהליך בעצמו. לאחר מכן ישנן שיטות שונות ליצירת חריצים בעור באזור הרצוי, והשתלה של זקיקי השיער באזור. לאחר סיום ההליך ישנה תקופת החלמה בה ניתן גם לראות צמיחה מחודשת של זקיקי השיער המושתלים והתחלת התמלאות שיער המטופל.

 

מהם היתרונות הפוטנציאליים של השתלת שיער?

ישנם כמה יתרונות פוטנציאליים של השתלת שיער, בין אם זה עבור עצמך או אדם אהוב. ראשון הוא צפיפות שיער מוגברת – ככל שיהיו יותר זקיקי שיער, כך תקבל יותר נפח. יתרון נוסף הוא נשירת שיער מופחתת – הטיפול עוזר בשיקום השיער. עלייה מורגשת בביטחון העצמי – הוכח ששיער מלא יותר גורם לאנשים להרגיש בטוחים יותר. ישנם עוד יתרונות רבים להליך.

לבחור השתלת שיער

האם כדאי לבצע השתלת שיער בארץ או בחו"ל?

השאלה הזו אינה פשוטה כלל ומחולקת לכמה גורמים. הכי חשוב לזכור שהשתלת שיער בארץ או בחו"ל – זה עניין של התאמה אישית לכל מטופל. אם למטופל יש יותר זמן להשקיע בהליך אז הוא יכול לבצע אותו במוקדים שונים בחו"ל, להשקיע את הזמן שלו בטיסה ושהות שם ולרוב לקבל מחירים טובים יותר.

השתלת שיער בארץ לפעמים יקרה מעט, אך יכולה לספק פתרון וטיפול מהיר יותר שלא קוטע את שגרת חיי המטופל ומאפשר לו לעבור את הטיפול בקלות ובנוחות.

 

לסיכום…

יש יתרונות וחסרונות להשתלת שיער בחו"ל, כולם משתנים ומושפעים מההעדפה האישית של כל מטופל. אם מהירות ושמירה על שגרה חשובה למטופל ניתן לעבור הליך מקצועי ונוח בארץ, אך לאלה עם זמן רב יותר יש גם אופציה להשתלת שיער בחו"ל, מקצועית, נוחה, לרוב זולה יותר מההשתלות בארץ – אך אז הטיפול כולו ידרוש הפסקה של שגרת החיים, טיסה ומעבר של טיפול רפואי במדינה זרה. כל אחד יכול לשקול מה חשוב לו יותר בעת ביצוע ההליך ולקבל החלטה באמצעות המידע על האופציות.

לבחור השתלת שיער

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

חשיבותו של ייפוי כוח נוטריוני

עניינים משפטיים, עסקיים ובירוקרטיים שחיינו רצופים בהם, דורשים פעמים רבות טיפול אישי. בשל נסיבות החיים לא תמיד מתאפשר לאדם להיות נוכח באופן אישי, וייפוי כוח