האם אפליקציית היכרויות מתאימה בכל גיל? ומה ההשפעות שלה על הבריאות שלנו

יצאתם ממערכת יחסים וחזרתם לשוק הפנויים פנויות? אתם מחפשים את החצי השני שלכם אבל לא בטוחים אם אפליקציית הכרויות מתאימה לגילכם? רגע לפני שתחליטו לוותר על האפשרות להכיר דרך הנייד, כדאי שתקראו את השורות הבאות ותגלו מה ההשפעות של אפליקציות להיכרויות על הבריאות שלכם והאם

הם מתאימות לגילכם? כל זאת ועוד יובא בשורות הבאות, אז תישארו אתנו.

 

האם אפליקציית הכרויות מתאימה לכל גיל?

כדי לענות על השאלה הזו, יצאנו לערוך סקר במרכז תל אביב. הסתובבנו עם שלט ענק שהיה כתוב עליו: "רווק? רווקה? עצרו רגע, יש לנו שאלה אליכם" (יכול להיות שראיתם אותנו). בזמן שהסתובבנו עם השלט, ניגשו אלינו מעל 20 אנשים בגילאים שונים שציינו בפנינו שהם משתמשים באפליקציית הכרויות כבר שנים. רשמנו בטבלה מסודרת את גילאי האנשים הללו וגילינו בסופו של דבר שממוצע הגילאים עומד סביב גיל 45. אנחנו לא נשאיר אתכם לבצע חישובים מתמטיים קשים ונציין בפניכם שהגיל המבוגר ביותר שציין בפנינו שהוא עושה שימוש באפליקציה היה בן 70, בזמן שהצעיר ביותר היה בין 19. אז אפשר לומר שאפליקציית הכרויות מתאימה לטווח רחב של גילאים.

 

מה ההשפעות הבריאותיות של אפליקציית הכרויות על הבריאות שלנו?

יש מי שרואים באפליקציות להיכרויות כאפשרות לסטוץ, דייט קליל או קשר לטווח ארוך. כל אחד רואה באפליקציה שימוש אחר. אבל יש מי שרואים בתחום של אפליקציית הכרויות פן בריאותי חשוב. אחד המשתתפים הרווקים שפגשנו במרכז תל אביב ציין שהוא מתמחה ברפואה. הוא ציין בפנינו כי במחקר שנערך לא מזמן, נמצא שיש לאפליקציות אלו השפעות חשובות על הבריאות שלנו. יצאנו בשיתוף עם onlylove כדי לבדוק לעומק מהן ההשפעות הללו. להלן הממצאים:

  1. גורמת לנו להיות שמחים

השימוש באפליקציית היכרויות גורמת לנו, המשתמשים, להיות שמחים יותר ובצדק. אנחנו יוצאים יותר מהבית, פוגשים אנשים חדשים ולפעמים, מתאהבים. כל ההליך הזה גורם לנו להרגיש טוב עם עצמנו ולהעלות את רמת השמחה. הדבר גורם לגוף להפריש הורמונים שלא רק גורמים לנו להרגיש יותר טוב מנטלית, אלא גם פיזית.

 

  1. מפחיתה את הסיכוי לחלות במחלות קשות

בהמשך לנכתב בפסקה הקודמת, ההורמונים שמשתחררים בגוף בעת מצבים של שמחה (כמובן בעקבות שימוש באפליקציית היכרויות שמביאה לנו לא פעם אנשים שעושים לנו טוב) מפחיתים את הסיכוי לחלות במחלות קשות. לא סתם חכם סיני אמר פעם – תהיה שמח, אתה לא צריך יותר מזה.

 

סיכום

כעת אפשר לומר כי אפליקציות להיכרויות מתאימות לטווח גילאים מגוון וכל אחד יכול לקחת בהן חלק (הרי כולנו מחפשים אהבה). אם לא די בכך, השימוש באפליקציה משפיע לטובה על הבריאות של המשתמשים בה. אז כעת, אנחנו רושמים לכם מרשם לשימוש באפליקציית הכרויות לפחות 3 פעמים השבוע, תרגישו טוב!

התכתבות

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

3 טיפולים אלטרנטיביים ששווה להכיר

אם הנכם סובלים מכאבים כלשהם בגוף, וודאי כבר פניתם לרפואה הקונבנציונלית (קרי, רופא המשפחה שלכם) במטרה למצוא פתרון ומזור לכאבכם. עם זאת, גם הרפואה הקונבנציונלית

איך להתמודד עם התמכרות לגראס?

התמכרות לגראס, בדומה להתמכרויות אחרות גורמת לנו להאמין שיש דרך אחת להרגיש חוויית חופש אמיתית – עישון גראס. ההתמכרות משעבדת אותנו ליצר ההרס העצמי המאמלל