האם אפשר לטשטש צלקות של השתלת שיער בעזרת איפור?

צלקות של השתלת שיער זה עניין שמטריד נשים וגברים רבים שעברו את ההליך המדובר. עובדה זו נשמעה באוזנינו בימים האחרונים והיא גרמה לנו להבין שיש פה עניין שמצריך בירור. לכן, יצאנו לפגוש את מי שיודעים דבר או שניים בנושא ושאלנו אותם – האם יש דרכים לטשטש את הצלקות באמצעות איפור? קיבלנו מספר רב של תשובות שאתם צריכים להכיר מקרוב אם העניין נוגע לכם. הישארו אתנו ותצאו מומחים בנושא.

 

תכירו קודם כל את מי שעזרו לנו להגיע למסקנה

רגע לפני שנציג בפניכם את התשובות שקיבלנו בנושא, עליכם לדעת כי המדריך הנוכחי נכתב לאחר שפנינו אל נשים וגברים שעברו הליך של השתלת שיער. המשותף לכל האנשים האלה זו העובדה שיש להם צלקות מההליך. לחלק יש צלקות בולטות וגדולות, בעוד לאחרים יש צלקות קטנות וכמעט בלתי נראות. שאלנו אותם אם הם ניסו לטשטש את הצלקות בעבר באמצעות איפור וגילינו שיש כל מיני תשובות לשאלה הזו. בשורות הבאות תוכלו לראות מהן התשובות הנבחרות. שכן, קיבלנו מעל ל – 50 תשובות בנושא ובסופו של דבר בחרנו את אלה שנראו לנו המתאימות ביותר. אנו רוצים לנצל את הבמה ולהודות לכל אלו שהגיבו על הסקר שערכנו ואפשרו לנו לקבל את התשובות. שכן, בזכותם, המדריך החשוב הזה עולה לרשת.

 

האם אפשר לטשטש צלקות של השתלת שיער בעזרת איפור? התשובה של דביר

דביר עבר הליך מוצלח ביותר של השתלת שיער. שכן, כיום אי אפשר לחשוב ולו לרגע שעד לא מזמן הוא היה קירח כמעט לחלוטין. לדבריו, הרופאים אמרו שהצלקות ייעלמו במידה והוא ישתמש בתכשיר מסוים, אבל הוא גילה שהן פחתו, אך לא נעלמו לחלוטין. דביר השתמש בכמה סוגי איפור שונים ולדבריו, הם לא כיסו לחלוטין את הצלקות.

 

האם אפשר לטשטש צלקות של השתלת שיער בעזרת איפור? התשובה של יעלה

יעלה עברה הליך של השתלת שיער בגלל דילול משמעותי שאירע לה לאחר שעברה את הלידה ה – 3. לדבריה, היא הבינה שהולכות להיות לה צלקות גדולות. לכן, היא יצאה לבדוק באופן מעמיק אילו סוגי מייק אפ יאפשרו לכסות אותן. היא עברה הרבה עד שהגיעה לחברה שיש לה מייק אפ איכותי שלטענתה, מכסה את כל הצלקות.

 

הטיפ שאתם צריכים להכיר

אנו לא יכולים לומר בוודאות שהניסיון של דביר עם איפור לא צלח בגלל שהשתמש במוצרי איפור לא איכותיים. אנחנו כן יכולים לומר שזו הסברה שלנו. שכן, רבים אחרים כן השתמשו באיפור איכותי והצליחו לכסות צלקות. לכן, אנו ממליצים לכם לערוך בירור מקיף ברשת ולקרוא המלצות על מוצרי איפור שמיועדים לכיסוי צלקות. שכן, זו הדרך שתביא אתכם לבחור נכון.

 

לסיום

עד כאן המדריך שאפשר לכם לדעת שאפשר לטשטש צלקות של השתלת שיער עם איפור. כך שנותר לכם רק למצוא איפור איכותי.

ציוד קוסמטי

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

למי מתאימים הטיפולים בתא לחץ?

נדמה שבתקופה האחרונה כולם מסביב מדברים על דבר אחד – שימוש בתא לחץ. אם הגעתם לכאן, סביר להניח שגם אתם שמעתם לא פעם על הטיפול

מה הקשר בין פלטפוס לכאבי ברכיים

הפלטפוס הוא לקות אורטופדית מולדת, המאופיינת בכך שהאדם נולד עם כפות רגליים שטוחות. פלטפוס עלול לגרום כאבים בברכיים, בקרסוליים, בשוקיים ובגב ולכן יש לטפל בתופעה.