האם בדיקת PCR לפני טיסה לחול עדיין הכרחית?

השינויים התכופים בהנחיות הקורונה מביאים לא מעט אנשים לשאול שאלות מגוונות הנוגעות לבדיקות PCR ו- אנטיגן ברחבי הרשת.

עובדה זו הובילה אותנו להחליט שהגיע הזמן לכתוב מדריך מקוצר ומפורט בנושא זה.

כך יתאפשר לכל אדם שמתכנן לטוס לחו"ל לדעת אחת ולתמיד את הפרטים החשובים ביותר.

במדריך זה בחרנו להתמקד בהכרחיות של בדיקת PCR  לפני הטיסה לחו"ל. הישארו אתנו ותגלו אם אתם חייבים לבצע אותה לפני

שאתם עולים על המטוס.

 

רגע, מה זו בכלל בדיקת PCR?

PCR הינה בדיקה שבודקת אם אדם חולה בנגיף הקורונה. כידוע, לא פעם, אנחנו שומעים על אנשים שחולים בנגיף הקורונה ואין להם תסמינים כלל. כדי לשמור על כלל הנוסעים, העובדים בשדה התעופה, צוות המטוס והתושבים שמתגוררים במדינת היעד, הוחלט כי יש צורך לבצע בדיקה שתבחן האם האדם חולה בקורונה. אלו שביצעו את הבדיקה (שנעשית באמצעות מטוש) ונמצאו חיוביים לנגיף, יצטרכו להמתין עד לתום המחלה. רק לאחר שיסיימו את הבידוד ויבצעו בדיקה חוזרת שתראה כי הם אינם חולים יותר, הם יוכלו לעלות על מטוס.

 

תמיד כדאי לבצע בדיקת PCR לפני טיסה לחו"ל

כפי שידוע לכם, אנחנו שומעים לא פעם על שאלות שעולות בקרב טסים לחו"ל בכל הנוגע לחובת ביצוע בדיקת PCR לפני טיסה. אם אתם חברים בקבוצות פייסבוק, בטח ראיתם לא מעט שאלות שעלו בנושא. רגע לפני שנענה על חובת הביצוע, חשוב לנו לציין בפניכם כי ההנחיות משתנות בכל תקופה. כך שיכול להיות שבזמן שתקראו את המדריך, ההנחיות יהיו אחרות מאלו שנקבעו בזמן כתיבת מילים אלו. לכן, אנחנו מציעים לכם לבצע בכל מקרה בדיקת קורונה לטסים לחול מבלי לבדוק בכלל אם יש בכך צורך. הדבר יאפשר לכם להיות בטוחים שיש לכם תוצאה זמינה. כך תוכלו להיות בטוחים שגם אם ההנחיות ישתנו, אתם תהיו מוכנים מראש.

 

האם בדיקת PCR הינה הכרחית לביצוע לפני הטיסה לחו"ל?

נכון לרגע כתיבת מילים אלו, בדיקת PCR הכרחית עבור מדינות מסוימות. הכוונה היא שיש מדינות שאי אפשר להיכנס אליהן ללא תוצאת בדיקת PCR שלילית. מנגד, יש מדינות שאינן דורשות כלל את תוצאות הבדיקה. כך שאתם יכולים לבדוק אם מדינת היעד שלכם דורשת בדיקה או לא.

 

איפה ניתן לבצע את הבדיקה?

יש אפשרות לבצע בדיקות אקספרס שהתוצאה שלהן נשלחת אליכם לנייד תוך 90 דקות בלבד. את הבדיקות הללו ניתן לבצע בעמדות ייעודיות ברחבי הערים הבאות:

  • תל אביב
  • חיפה
  • באר שבע
  • ירושלים

שימו לב, כדאי לבדוק מראש אם יש צורך בתיאום תור לאחת או יותר מהעמדות הללו.

 

כמה מילים לסיום

עד כאן כל המידע שאתם צריכים לדעת בנוגע לבדיקת PCR לפני הטיסה. כעת, אתם יכולים להיערך בהתאם לקראת הנסיעה שלכם. שתהיה טיסה נעימה!

בדיקות משומשות

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

עיסוי מקצועי עד הבית

אתם מרגישים איך הלחץ של החודשים האחרונים משפיע עליכם? השרירים שלכם כואבים ואתם כבר לא יודעים מה לעשות כדי לשפר את המצב? אתם לא לבד.