האם זוגיות בריאה יכולה להוביל אותנו לחיים יציבים יותר

כילדים, ההורים שלנו שימשו עבורנו חומת ביטחון ואיתם חשנו בטוחים ומוגנים. כאנשים בוגרים, היציבות והבטחון נובעים בעיקר מעצמנו ומהחוזקות הפנימיות שלנו, אך ביחד עם זוגיות בריאה אנו יכולים להקים את הבית החם, המגן והשומר שבו נוכל לקבל תמיכה ועידוד גם בימים קשים. במרכז מבינים זוגיות תוכלו גם אתם ללמוד כיצד למצוא זוגיות אותנתית ובריאה.

 

מרכז מבינים זוגיות

מרכז מבינים זוגיות בהנהלתו של ליאור גור מציע לכם תוכנית מקיפה להבנת הסיבות מדוע לא מצאתם עד היום זוגיות בריאה ומאושרת ולהדריך אתכם צעד אחר צעד כיצד למצוא אותה באמצעות סדנאות, פגישה אישית, קהילה תומכת, ייעוץ והכוונה. באמצעות ליווי פרימיום המוצע לכם כתוכנית נפרדת, תוכלו לקבל אימון אישי למציאת החוזקות הפנימיות שלכם וחיזוק החולשות להעלאת הבטחון העצמי והערך העצמי בליווי צמוד של ליאור גור.

מערכת יחסים בריאה

האם זוגיות בריאה יכולה להוביל אותנו לחיים יציבים יותר?

בזמן הילדות ההורים שלנו היו חומת הבטחון שלנו שנתנה לנו תחושת יציבות. כמבוגרים, לעיתים קרובות קשיי החיים יוצרים סיטואציות שבהם אנו מרגישים לבד, חסרי בטחון וחסרי יציבות. חיזוק היכולות הפנימיות שלנו, העלאת הערך העצמי והדימוי העצמי יכולים לעזור מאד, אך גם זוגיות טובה ובריאה יכולה להעניק לנו את אותה תחושת הבטחון שחווינו כילדים ושאליה אנחנו כמהים לשוב, ולהרגיש שיש לנו מישהו להשען עליו

 

איך עושים את זה?

במהלך המפגשים במרכז מבינים זוגיות תקבלו כלים חשובים להבנת הדפוסים שאימצתם לאורך השנים ואשר מונעים ממכם להגיע לזוגיות מעריכה, מקבלת, אותנתית ובריאה. להלן השלבים בהם תוכלו לעבור את התהליך שבסופו של דבר יביא אתכם למצוא אהבה:

  • מראה לפנים – שיקוף ההתנהגות, הדפוסים, המחשבות והדיעות שיש לכם ושעד היום מנעו ממכם למצוא אהבה. באמצעות המומחים של מרכז מבינים מועדות נבנה עבורכם אסטרטגיה לחיפוש פעיל של קשר זוגי.
  • סדנת הדגל – זוהי סדנה פרקטית לרכישת כלים למציאת זוגיות באמצעות חמישה מפגשים שנמשכים כל אחד ארבע שעות. כל מפגש מוקדש לתחום ונושא מסויים כגון בטחון עצמי, משקעי העבר, תקשורת בינאישית ועוד.
  • פגישה אישית – במהלך הפגישה האישית ניתן יהיה להבין טוב יותר מדוע עד היום לא מצאתם זוגיות ומה הדרך הטובה ביותר לחזק ולשפר את התכונות הטובות שלכם כדי לעזור לכם למצוא את מה שחיפשתם.
  • קהילה – מרכז מבינים זוגיות שואף להקים קהילה מחבקת המהווה סביבה נעימה ומשתפת לכל מי שמחפש זוגיות רצינית.

 

גם אתם יכולים למצוא אהבה בכמה צעדים פשוטים

במרכז מבינים זוגיות גם אתם תוכלו ללמוד למצוא אהבה. באמצעות הסדנא והליווי האישי תוכלו לרכוש את הכלים המתאימים למציאת זוגיות אותנתית וזוגיות טובה שתעניק לכם יציבות. בנוסף למסלול הרגיל תוכלו לבחור גם במסלול הפרימיום הכולל גם ליווי צמוד ואימון אישי.

מערכת יחסים בריאה

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!