האם יש מניעה לבצע טיפולי שיניים לאחר השתלת שיער?

אסתטיקה היא היבט מאוד חשוב בחיינו הבוגרים. המראה החיצוני שלנו עשוי להשפיע על ההצלחות שלנו בחיים באופן ניכר. אנשים רבים עושים מאמצים כבירים על מנת לשפר את הנראות החיצונית שלהם, לעיתים קרובות על ידי פרוצדורות כגון השתלת שיער וטיפולי שיניים. עקב כך, מופיע במקרים רבים השאלה האם ישנם איסורים מסוימים על ביצוע טיפול שיניים אחרי השתלת שיער. המאמר הבא יענה על השאלה הזאת.

 

מה כוללים תהליכי השתלת שיער וטיפול שיניים?

השתלת שיער כשמה כן היא; השתלה של רקמת שיער אמיתית בראשו של אדם. כחלק מהתהליך, מתבצעים חיתוכים עדינים בקרקפת של האדם שעובר את השתלת השיער. באמצעות שיטות שונות הקיימות כיום, נאספים זקיקי שיער אשר מהווים את המקור לשיער המושתל. אותם זקיקים מושתלים בקרקפת של המטופל. לאחר זמן מה ולאחר טיפולים מתאימים אחרי ניתוח, השיער גדל בצורה תקינה.

טיפולי שיניים הם רבים ומגוונים. ישנם טיפולים פשוטים שנשארים במסגרת החיצונית יחסית של חלל הפה, כגון סתימות למשל. אך ישנם גם טיפולים מסובכים וחודרניים, כגון טיפולי שורש, השתלות, טיפולי חניכיים, ועוד. במקרים מסובכים הטיפולים הללו כוללים במסגרתם פעילויות כירורגיות, כלומר ניתוחים פולשניים שכוללים חיתוך משמעותי של רקמות. אם אתם מעוניינים במרפאה מקצועית עם רופאים מומחים בתחום, היכנסו לקישור הבא: https://dr-ofir.co.il

טיפולי שיניים

האם יש הגבלות כלליות אחרי השתלת שיער?

אחרי השתלת שיער ישנן הגבלות מיוחדות שמטרתן למנוע את כישלון ההשתלה וגם שמירה על בריאות המטופל מפני זיהומים וכדומה. אחד מהאיסורים הבולטים הוא איסור על עישון ושתיית אלכוהול. איסור נוסף נוגע לפעילויות אשר כוללות מאמץ מוגבר שמופעל על הגוף, כגון הרמת משקלים כבדים וריצה. בנוסף, ישנה דרישה לישון בצורה זקופה למשך שבעת הימים הראשונים אחרי הניתוח.

 

האם יש הגבלות כלליות אחרי טיפולי שיניים?

ההגבלות שניתנות אחרי טיפולי שיניים תלויות במידה רבה בסוג הטיפול עצמו. לרוב ההגבלות מגיעות אחרי פעולות כירורגיות. למשל, חל איסור מוחלט לגעת עם הלשון או עם האצבעות באזור המנותח. כמו כן, חשוב לא לחרוק שיניים או להפעיל לחץ משמעותי על האזור המנותח. הנחיה נוספת הינה איסור על שטיפת הפה ביום הניתוח עצמו.

טיפולי שיניים

האם יש התנגשות בין שני סוגי הטיפולים?

ברמת העיקרון, אין איסור מפורש על ביצוע השתלת שיער אחרי טיפול שיניים, שכן אין התנגשות מיוחדת בין הוראות ההחלמה לאחר שתי הפרוצדורות הללו. במידה ומדובר בפרוצדורה כירורגיות שבוצעה בפה, חשוב לשים לב להוראות הרגילות שניתנות. אם הן מתנגשות עם ההוראות לתהליך השתלת השיער, אז כמובן שצריך לשים לב לכך ולהיערך בהתאם.

 

לסיכום

השתלת שיער וטיפולי שיניים באופן רגיל לא אמורים לסתור אחד את השנייה מבחינת הוראות טיפול. יחס עם זאת, מומלץ להתייעץ עם רופא מתאים בנושא כדי להימנע מפעילות שעלולה לסכן את הגוף.

טיפולי שיניים

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

איך לבחור עדשות מגע המתאימות לכם

עדשות מגע הן חלופה פופולרית למשקפי ראייה, המספקות תיקון ראייה ללא הטרחה של מסגרות. בין אם אתם שוקלים עדשות מגע בפעם הראשונה או מחפשים לעבור