הבריאות חשובה לכם – תמללו את הפגישה שלכם עם הרופא

בעידן הטכנולוגי של ימינו, שיחה או הקלטה יכולים לסייע כהוכחה בבית המשפט. בשל כך, עולה הצורך בשכירת שירותיה של חברת תמלול, שכן על מנת להגיש את ההקלטה לבית המשפט, עלייה להיות מתומללת. מהם שירותי תמלול ומדוע חשוב לתמלל את הפגישה שלכם עם הרופא? זאת ועוד במאמר הבא.

 

הקדמה – מהו תמלול?

תמלול הינה פעולה המעלה על הכתב קבצי קול שונים, לשם הגשתם ושימושם כמסמך כתוב. לשירותי התמלול מגוון רחב של שימושים, בהם תמלול לצרכים משפטיים, רפואיים, אקדמיים, עסקיים ועוד.

 

עבודת התמלול

התמלילן, איש המקצוע אשר מבצע את פעולת התמלול, מאזין להקלטה ומקליד אותה לידי מסמך כתוב. על התמלילן להעביר את הדברים אשר נאמרו בהקלטה, ולשמור על כללי פיסוק נכונים, וכן לשמור על דיוק מרבי. על התמלילן שלא להחסיר דבר, ולהעביר לידי כתב גם את השתיקות, הגיחוכים וכו'.

 

תמלול לצורך משפטי

ישנה חשיבות רבה לכך שהתמלול יהא מקצועי ואמין, ויתומלל על ידי חברה מנוסה בתחום, המוכרת לבתי המשפט. תמלול שאינו מקצועי ומדויק, יכול לפגום בסיכויי ההוכחה בבית המשפט.

 

תמלול רפואי

הצורך בתמלול רפואי עולה לשם מספר דברים – תמלול ראיונות רפואיים, המלצות וחוות דעת. כמו כן, ישנו אפיק נוסף בו עולה הצורך בתמלול רפואי, הוא השימוש בתמלול כראייה בבית משפט, כאשר מוגשת נגדכם תביעה בגין רשלנות רפואית באם היותכם רופאים, או כאשר חוויתם רשלנות רפואית וברצונכם לתבוע בגין כך.

שירותי תמלול רפואי יכולים לסייע לשני הצדדים בטיפול – הרופא והמטופל. לכל אחד מן הנוגעים בדבר סיבות שונות, בגינן עליו לתמלל את הטיפול הרפואי. כך או כך, לשני הצדדים, מדובר בשירותים אשר מהווים כלי עזר בתביעה.

 

הרופא

באם קיימת הקלטה של מתן הטיפול הרפואי על ידי הרופא, ישנה חשיבות מכרעת לתמלל את ההקלטה. הימצאות ההקלטה והתמלול, תסייע לרופא בהגנה מפני תביעות והוכחת חפותו במעמד בית המשפט.

 

המטופל

כאמור, באם קיימת הקלטה של הטיפול הרפואי, יש לתמלל אותה. במקרה בו חווה המטופל רשלנות רפואית, וחלה החמרה או התדרדרות במצב הרפואי שלו, יוכל להגיש תביעה לבית המשפט, ולהוכיח באמצעות ההקלטה והתמלול, כי אכן התקיימה רשלנות כלפיו.

רופא

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

ניתוח מתיחת בטן – יתרונות וחסרונות

הבטן שלכם היא אחד האיברים שעוברים הכי הרבה שינויים לאורך החיים: היא נמתחת, היא הופכת למלאה יותר בעקבות עלייה במשקל, היא מתכווצת בעקבות הורדה במשקל,

שמן CBD לשיער

אתם, כמו הרבה מאוד אנשים אחרים, סובלים מנשירת שיער וכבר לא ברור לכם מה תוכלו לעשות בנידון? ניסיתם להשלים עם המצב אך עמוק בפנים אתם