אלו המסמכים שעליכם לספק בעת הגשת בקשה לפטור ממס הכנסה

הגשת בקשה לפטור ממס הכנסה אינה עניין של מה בכך. מי שעברו את ההליך המדובר בעבר, יודעים כי יש צורך בהגשה של מסמכים שונים, תוך בירור מעמיק אודות הזכאות של מגיש הבקשה. במדריכים הקודמים שהעלינו לרשת, עסקנו בתנאים שיאפשרו לכם לקבל את הפטור המדובר במידה ויש לכם נכות כלשהי. הפעם, יצאנו לבדוק מה הם המסמכים שצריך להגיש במידה וגיליתם שאתם זכאים. הישארו אתנו ותדעו מה בדיוק תצטרכו להכין טרם הגשת הבקשה.

 

תכירו את הטופס שתצטרכו למלא ולצרף לבקש

בתור התחלה, עליכם להיכנס לגוגל ולערוך חיפוש אודות טופס שנקרא "פטור ממס הכנסה רפואי". חשוב מאוד למלא את הטופס הזה, משום שהוא יועבר בהמשך למוסד לביטוח לאומי וגם לרשויות המס. הגשת הטופס צפויה לאפשר לכם בסופו של דבר לקבל החזר מס רטרואקטיבית לטווח רחוק. נציין כי במרבית המקרים מדובר בהחזרים של 6 השנים שקדמו לרגע הגשת הבקשה. הפטור צפוי לבוא לידי ביטוי על הדברים הבאים:

  • נכסים שיש ברשותכם
  • קופות גמל
  • משכורות שקיבלתם לאורך השנים הללו

פטור ממס הכנסה

זה הזמן להכין את כל המסמכים הרפואיים שברשותכם

מי שמגישים בקשת פטור ממס הכנסה מסיבה רפואית, צריכים להכין מראש את כל המסמכים הרפואיים שעשויים לאפשר להם בסופו של דבר את קבלת הפטור. חשוב לציין כי מי שנכחו בעבר בוועדה רפואית אחרת במוסד לביטוח לאומי, צריכים להוסיף את העותק מהפרוטוקול שלה. שכן, חברי הוועדה צריכים לראות מה הם אחוזי הנכות שנקבעו בוועדה הקודמת.

 

עכשיו אפשר להגיש את הטופס בצירוף המסמכים הרפואיים

לא נשאיר אתכם עם מידע אודות המסמכים שעליכם להגיש מבלי להסביר בקצרה איך תוכלו להגישם. נאמר כי בשלב זה צריכים להיות ברשותכם הטופס המדובר שצוין לעיל והמסמכים הרפואיים שלכם.

כעת, אתם צריכים לגשת אל משרדי מס הכנסה שנמצאים בקרבת מקום המגורים שלכם (אם אינכם יודעים איפה המשרדים נמצאים, עליכם להתקשר אל המוקד הטלפוני או לערוך חיפוש ברשת). ההמלצה היא להגיש את המסמכים באופן פיזי לסניף הקרוב, אך ניתן להעביר אותם גם באמצעות דואר, אם תעדיפו כך.

פטור ממס הכנסה

מעדיפים להימנע מכל הטרחה הזו? יש מי שיעשה זאת עבורכם!

מי שהגישו בעבר את מסמכי הבקשה לפטור ממס הכנסה יעידו כי מדובר בהליך שעשוי להיות מורכב. אנחנו כאן כדי להקל עליכם ולהציג בפניכם את השירות שמוצע לא פעם על ידי יועצי המס. מדובר בעצם בליווי מקצועי שמאפשר לכם לקבל את הפטור במינימום מאמץ. שכן, יועץ המס יבצע עבורכם את הגשת הטפסים ואתם תצטרכו רק להמתין לתשובה.

 

לסיום

המדריך הנוכחי הציג בפניכם את המסמכים שתצטרכו לספק בעת הגשת בקשה לפטור ממס הכנסה. עכשיו, אתם יודעים מה הם המסמכים שעליכם להשיג ולשלוח. כך שנותר לכם רק להחליט אם תרצו להגישם לבד או עם יועץ מס.

פטור ממס הכנסה

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

למה השתלת שיער בטורקיה עדיפה?

כשחושבים על טיפול קוסמטי בטורקיה הדבר הראשון שעולה לראש זה טיפולי השתלת שיער. השתלת שיער אפשרית באמצעות הליכים שונים, חלקם יעילים יותר מאחרים. במאמר הבא