ההבדל בין השתלת שיער לבין טיפול מונע נשירה

רבים מתמודדים עם נשירת שיער, לפעמים עדינה ולפעמים מאסיבית, ומדובר במשהו חשוב שהגיוני שנרצה לפתור.

אז ישנן דרכים רבות לעשות משהו בנידון, ביניהן השתלת שיער וטיפול מונע נשירה, אך לפני שתעשו החלטה פזיזה, תכירו ותלמדו קצת על מה כל אחד מהם אומר, הבחירה הזו צריכה לבוא מיגע והבנה, ממקום שבו אתם תהיו בטוחים בהחלטה ובכך גם מרוצים מהתוצאה.

 

קודם כל, מה גורם לנשירת שיער

לנשירת שיער יש סיבות רבות, אנשים מוצאים את עצמם בלי הבנה לגבי מה הסיבות ואיך הם יכולים למנוע את הנשירה. אז האמת היא שלרוב מדובר בגנטיקה, מה שבהקשר הזה אין באמת משהו ישיר שניתן לעשות. סיבות נוספות יכולות להיות עניינים בריאותיים, גם מחלות פיזיות וגם מצבים נפשיים של לחץ וחרדה, ובמצבים אלו כן יש יותר אפשרויות.

 

מה היא השתלת שיער?

השתלת זה טרנד טיפולי מאוד אהוד ומוכר בקרב הסובלים מנשית השיער שלהם או אפילו התקרחות. השתלת שיער זה תהליך בו קוצרים זקיקי שיער מאזור בראש שעדיין יש בו שיער צומח ובריא, ואת הזקיקים האלו משתילים באזורים הבעייתיים של אובן שיער. מדובר בשיטת טיפול  אשר הופכת להיות נפוצה יותר ויותר עם השנים ברחבי העולם כולו.

 

אילו טיפולים מונעי נשירה קיימים?

טיפולים מונעי נשירה הקיימים היום בשוק, אלו טיפולי הזנה, החדרת חומרים מעוררי צמיחה הישר לקרקפת. מדובר בטיפולים שצריך לעשות באופן חוזר, כמו טיפולי עיסוי אשר יעזרו לכם לטפח את הקרקפת שלכם ולהזין את שורשי השערות כך שהמצב לאורך זמן יתחיל להשתנות, מדובר בטיפול בעל המון אפשרויות חומרים, וכדאי לכם לקבל התאמה עבורכם.

 

טיפולים נוספים

בנוסף לאלו קיימים כמובן המון טיפולים נוספים, חלקם מוכרים יותר וחלקם מוכרים פחות. ככל הנראה הם פחות פופולאריים כי עדיין אין עליהם ממצאים מקיפים, אך עדיין שווה לשמוע ולהכיר. ישנם טיפוליי לייזר שמעודדים הצמחת שיער, ישנה שיטה שבה מקטינים את היקף הקרקפת, וישנם טיפולי המרצה להזרמת הדם אשר עוזרים לבריאות הקרקפת.

 

ההבדל העיקרי

ההבדל העיקרי בין השתלת שיער לטיפול מונע, זה שבטיפול מונע מנסים לעצור את הנשירה ולשמר את המצב הקיים, ואילו בהשתלת שיער לחלוטין משנים את המצב ומייצרים סיטואציה שבה כל האזורי שאיבדו שיער ישוחזרו ויקבלו את צמיחת השיער שרציתם. בסופו של דבר זו בחירה אישית של מה חשוב ומתאים לכם, אולי אפילו כדאי לשלב.

 

אם אתם לא בטוחים

אם אתם לא בטוחים עדיין מה לעשות, הדבר הכי נכון יהיה להתייעץ עם מומחים, הרי כל סיטואציה היא אישית לחלוטין, ולשמוע דעות כלליות וסיפורים של אחרים זה נחמד אך לא מספיק. בהתייעצות עם אנשים מקצוענים שמבינים בתחום, תוכלו באמת להבין לעומק מה הדבר שיכול הכי להתאים לכם, לדעת מה הבחירות השלמות אשר עומדות בפניכם.

דוגמן

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

איך להתמודד עם התמכרות לגראס?

התמכרות לגראס, בדומה להתמכרויות אחרות גורמת לנו להאמין שיש דרך אחת להרגיש חוויית חופש אמיתית – עישון גראס. ההתמכרות משעבדת אותנו ליצר ההרס העצמי המאמלל

3 טיפולים אלטרנטיביים ששווה להכיר

אם הנכם סובלים מכאבים כלשהם בגוף, וודאי כבר פניתם לרפואה הקונבנציונלית (קרי, רופא המשפחה שלכם) במטרה למצוא פתרון ומזור לכאבכם. עם זאת, גם הרפואה הקונבנציונלית