באיזה גיל מומלץ להתחיל הזרקות בוטוקס?

הזרקות בוטוקס הן בין הפתרונות היעילים והבטוחים ביותר להעלמת קמטים, ולבעיות אסתטיות נוספות.

יחד עם זאת, לא כולם יודעים מהו החומר המוזרק, לכמה זמן הוא פעיל, ומתי בכלל מותר להתחיל להזריק?

ניתן לראות כי ישנו דיון רב במדיה החברתית, ובכלל האוכלוסייה, בנוגע לטיב ההזרקות האסתטיות למיניהן. רבים מאמינים כי הטיפול מיועד לשכבת הגיל המבוגרת יותר היות ומטרת ההזרקות היא לשם טיפול בקמטים בלבד ועל כן כאשר רואים צעירות מבצעות הזרקות, הם סוברים כי אין זה תקין. לכן הגיע הזמן לעשות קצת סדר ולהבין מתי אפשר להזריק, ולמה בכלל מזריקים.

 

מהו בוטוקס?

הבוטוקס הוא בעצם רעלן, המורכב בין היתר מטוקסין הבוטולינום, אשר אינו מאפשר שחרור חומר מסוים הגורם לכיווץ שרירי, באזור ההזרקה. היות והחומר לא משתחרר, נמנעים קמטים באזור ההזרקה, לתקופה בה החומר יהיה פעיל.

 

מה מטרת הטיפול?

כפי שציינו, הסיבה העיקרית אשר לשמה רבים בוחרים בתהליך של הזרקות בוטוקס היא העלמת קמטים באזורים שונים בפנים. יחד עם זאת, להזרקות אלו יתרונות נוספים אשר פועלים לעזור בנושאים אסתטיים נוספים דוגמת מניעת הזעת יתר.

 

באיזה גיל אפשר להתחיל?

בנושא הגיל חשוב לבצע הפרדה בין שני מישורים והם המישור החוקי, לעומת המלצת המומחים. הגיל הכי צעיר ממנו ניתן להתחיל לבצע הזרקות הוא גיל 18, שהוא הגיל החוקי במדינה. לכן, אין זה חריג שבנות צעירות רבות ניגשות לבצע טיפולים אלו.

לחילופין, המלצות הרופאים והמומחים בתחום זה, הן להתחיל את ההזרקות למניעת קמטים החל מגיל 30-35 לערך, היות וזה הגיל שבו מתחילים להופיע בקמטים בעור.

הגיל בו המומחים ממליצים להפסיק את הטיפול הוא גיל 65 לערך.

 

כיצד מתבצע הטיפול?

טרם הטיפול עצמו, חשוב לגשת לרופא על מנת לקבל חוות דעת ראשונית על הטיפול באזור המבוקש. בהתאם להמלצתו, לאחר הנחת חומר מאלחש, הוא יזריק את כמות החומר הנדרשת לאזור המטופל. הטיפול יערוך בין רבע לשעה עד כחצי שעה בלבד, ואת התוצאות תראו כבר לאחר מספר ימים.

 

כמה זמן מחזיק הטיפול?

הטיפול מחזיק בין שלושה חודשים ועד חצי שנה, והדבר הנפלא הוא כי ניתן לחזור עליו שוב כנדרש, לאחר שהחומר מפסיק לפעול. חשוב לזכור כי למרות שאין הגבלה על כמות ההזרקות שניתן לבצע, כן חשוב להתייעץ עם הרופא המטפל ולשקף לו את כלל מצבכם הבריאותי.

 

לסיכום

הזרקות בוטוקס נועדו לטפל לא רק בקמטים המופיעים יחד עם הגיל המבוגר, אלא גם על מנת לטפל בבעיות אסתטיות שונות. הטיפול הינו פשוט, מהיר ואת תוצאותיו ניתן לראות כבר כמה ימים בלבד לאחר ההזרקה. הגיל המותר להתחלת ההזרקות הוא גיל 18, אך המלצת המומחים היא להתחיל להזריק יחד עם הופעת סימני הגיל הראשונים, המשתנים בין אדם לאדם.

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!