הכירו את כל טיפולי השתלת השיער הקיימים בשוק

השוק של טיפולי השתלת שיער הוא כבר לא כשהיה, הדרישה עולה, הטכנולוגיה מתקדמת, וכך גם השוק גדל ומתפתח.

לפני כל טיפול שכזה כמובן שחשוב שתכירו את מה שהשוק מציע לכם, תבחנו את העבודות, תבדקו המלצות, ותגיעו אולי גם אתם לקבלת הטיפול להשתלת

השיער שקיוויתם לו.

 

תופעה מוכרת

אובדן שיער זו תופעה שכיחה וידועה, ובעיקרה גברים מתמודדים איתה, זו תופעה מאוד לא נעימה, שהרבה אנשים מרגישים שהיא בלתי נמנעת והם יצטרכו ללמוד לחיות עם המצב החדש שנכפה עליהם. יש גם נשים שסובלות מן התופעה של אובן שיער וזה מגיע בדרך כלל ממקורות אחרים. בכל מקרה, היום קיימים טיפולי השתלת שיער שמשנים את התמונה.

 

למה זה קורה ומה ניתן לעשות לגבי זה?

סיבות רבות שמובילות לאובדן שיער יכולות להיות אורח חיים, גנטיקה ומחלות שונות, אצל גברים בדרך כלל הסיבה נובעת מתקיפה אוטואימונית של זקיקי השיער. בכדי להילחם בתופעה הומצאו שיטות רבות למניעה ויותר מכך להשתלת שיער. השתלת שיער נעשית בכמה שיטות שונות, אך בדרך כלל זו תהיה השתלת זקיקי שיער חזקים לאזורים הרצויים.

 

הזרקת שיער סינטטי

הזרקת שיער סינטטי, נועדה לסייע כמובן לאלו הסובלים מאובדן שיער ולמלא את האזורים בקרקפת שהושפעו מכך. שערות סינטטיות חזקות יותר משיער טבעי ולא נתלשות בקלות מהקרקפת בסירוק או משיכה. בהליך זה עושים קודם כל הרדמה מקומית ואז הרופא מזריק עשרים וחמש שערות סינטטיות בכל פעם, המקבץ של השערות מייצר יציבות בהשתלה.

 

השכיחה ביותר – שיטת ה F.U.T

השיטה הנפוצה ביותר שגם תמצאו אותה רבות במכוני השתלת שיער בטורקיה זו שיטת ה F.U.T

בה משתילים קבוצות של עד חמישה זקיקי שיער הצומחים יחד שמופרדים באמצעות מיקרוסקופ. במהלך הטיפול נלקחות מהמטופל רצועות שיער מאזור העורף, לאחר מכן מפרידים מהרצועה את הקבוצות, ומשתילים קבוצה אחת בכל פעם, עם הרדמה מקומית.

 

שיטת ה  F.U.E

שיטה יחסית חדשה, בה לוקחים זקיקי שיער אחד אחד מהשורש בעזרת מכונת ניקוב קטנה בצורת מחט. המכונה חותכת פיסות עור זעירות מהעורף שיש עליהן זקיק שיערה. ובאמצעות מלקחיים מוחדר זקיק אחד בכל פעם עם מחט דקיקה לאזור הרצוי. זו נחשבת שיטה איטית, פולשנית שמערבת את שכבת העור העליונה ומשאירה צלקות מינימאליות.

 

למה עושים את זה?

טיפולי השתלת שיער זו פרוצדורה גדולה, ועבור אלו שבוחרים לעשות את זה, יש לכך משמעות גדולה בהתאם. שיער הוא דבר שחשוב מאוד לאנשים לביטוי עצמי, לביטוי גבריות או נשיות ויוצר אפקט רושם לאדם. הטיפולים הפכו נגישים יותר, והמרכזים הרפואיים שמציעים את הטיפולים מתרחב ומשתפר.

 

לא לכל אחד

לא כל אחד יחליט לעשות את זה, חשוב להבין שאלו שכן מחליטים לעשות את זה, זה מגיע מרצון עמוק. היום כשיש כל כך ה רבה אופציות, נגישות, נוחות, הרבה שחששו בעבר יכולים לעשות את ההחלטה ביתר קלות. אבל כמו כל דבר, תכירו את השטח, את הטובים שבתחום ואלו ש ידאגו לכך שתקבלו את הטיפול הטוב ביותר שניתן לקבל.

גבר

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!