המדריך להתמודדות עם חרדות בתקופת הקורונה

תקופת הקורונה היא ככל הנראה אחת התקופות היותר יוצאות דופן שיצאה לרבים מאיתנו לחוות.

מאז השפעת הספרדית לא היה משהו דומה לכך מבחינת קנה מידה שלה וכמובן התקשורת ההמונית המתקדמת שיש היום.

תקופה זו עובר רובנו היית מלחיצה ואף הובילה לרגעים של חרדה עקב חוסר הוודאות הבריאותית או הכלכלית שלנו.

אתם ממש לא לבד ובמדריך הזה נדבר על הקשר בין תקופת הקורונה לחרדות פוטנציאליות, איך אפשר להתמודד עצמאית, איך פסיכולוג יוכל לעזור לכם והיכן תוכלו למצוא אחד כזה?

 

הקשר בין תקופת הקורונה לחרדות?

לתקופת הקורונה יש כל מני דרכים להשפיע עלינו: הבדידות בבית והמחסור בסיפוק הצרכים החברתיים שלנו בסגרים (הדבר נכון במיוחד בקרב הגיל השלישי), חדשות שליליות באופן מתמיד באמצעי המדיה השונים בהם אנו משתמשים וכמובן עצם קיומה של מגפה עולמית שמביאה למיליוני נפטרים מסביב לעולם.

 

איך אפשר להתמודד עם זה לבד?

הדרך הטובה ביותר להתמודד עם זה היא להימנע מלראות חדשות או לעשות זאת בצורה מינימליסטית ביותר, התקשורת קבועה עם קרובי משפחה וחברים, מדי יום, דרך הטלפון או הזום וכמובן שיתוף הרגשות שלכם עם האנשים שחשובים לכם. נשימות ארוכות וסדירות ולנסות לשמור על אווירה מרגיעה בבית.

אם אתם מרגישים שאתם לא מצליחים להרגיע את עצמכם מומלץ בהחלט להיעזר בגורם מקצועי.

 

איך פסיכולוג יכול לעזור לי?

אתם ממש לא חייבים להתמודד עם החרדות השונות שלכם לבד וזה מאוד שכיח ללכת לבקש עזרה כשזה מגיע לחרדות, במיוחד בתקופת הקורונה. פסיכולוגים מודעים לתופעות השונות שמניעות חרדה אצלנו ובהחלט יוכלו לסייע לכם לעבור את תקופת הקורונה באורח יותר קל.

היום לא חייב לפגוש פסיכולוג פנים מול פנים וניתן לעשות זאת באמצעות התקשרות, צ'אט וכמובן שיחת וידאו. בעקבות תקופת הקורונה מטפלים מקצועיים ערוכים למקרי חרדות בקרב כלל האוכלוסיות ואנחנו ממליצים לכם במידה ואתם מרגישים שאתם צריכים עזרה לפנות באופן מידע. היכן ניתן למצוא פסיכולוג?

 

היכן אני יכול למצוא פסיכולוג?

ראשית אנחנו ממליצים לכם לחפש פסיכולוג דרך מקורבים שיוכלו לתת לכם המלצה באופן אישי על פסיכולוגים שיצא להם לפגוש. מכיוון שבדרך כלל מטופלים מעדיפים לשמור על אנונימיות ואולי תעדיפו לא לשתף את הרצון שלכם לפגוש פסיכולוג (למרות שאין שום סיבה לכך), ניתן לעשות גם חיפוש עצמאי.

חיפוש מהיר באינטרנט ותוכלו למצוא מגוון של מטפלים באזור שלכם המציעים שירותים שנוגעים לחרדה ופרט בהקשר של תקופת הקורונה.

אנחנו ממליצים לכם להיכנס למאגר של על הספה, מאגר מגוון של פסיכולוגים בישראל ברחבי הארץ המציעים טיפולים שונים, עם התמחות והשכלה משתנה ומחירים דינמיים שיכולים להתאים לצרכים שלכם.

בכל מקרה, חשוב שתבינו כי חרדות בתקופת הקורונה היא תופעה שכיחה. אנחנו ממליצים לכם לפחות לעשות מפגש ניסיון לראות אם טיפול אצל פסיכולוג יוכל לסייע לכם, אנחנו חושבים שלכל הפחות זה לא יכול לפגוע.

 

כיתוב על הקיר של "אין פאניקה" בהקשר של הקורונה - תמונה להמחשה

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!