מה שכל גבר צריך לדעת על הסרת שיער בלייזר בגב

אף אחד לא אוהב שמדברים עליו מאחורי הגב אבל אם יש לכם גב שעיר, בטח שמעתם כבר את כל הבדיחות האפשריות בנושא. אם הגעתם לשלב בו במקום לבקש מאנשים שירדו לכם מהגב, החלטתם לעשות מעשה, בטח יש לכם לא מעט שאלות בנושא. מאחר וגילוח החלק האחורי של גופכם מצריך יכולות אקרובטיות למתקדמים, והסרת שיער בשעווה דורשת עצבים מפלדה – החלטנו שמן הראוי לעשות לכם טובה ולהכין כתבה על הסרת שיער מהגב בלייזר. אז השענו אחורה וגלו איך החיים שלכם יראו כשיוסר מכם העול הזה, של שערות בגב.

דרך אגב, זה נורמלי לגבר לעשות הסרת שיער מהגב?

הסרת שיער בלייזר היא כבר מזמן לא נחלתן הבלעדית של נשים! גברים רבים שחשוב להם להיראות במיטבם וגם ספורטאים, מסירים היום שערות מהגב בטכנולוגיית הלייזר המתקדמת הזמינה במכונים רבים להסרת שיער שזמינים בפריסה ארצית. טיפולי הלייזר בימינו הם קצרים, ממוקדים ויעילים ולכן אין לך מה לחשוש מעלויות מופקעות או בילוי של שעות במכונים.

האם הסרת שיער בלייזר מהגב כואבת?

עם הופעת מכשירי הלייזר החדשים, האפקטיביות של טיפולי הסרת שיער בלייזר עלתה פלאים ומדד הכאב צומצם משמעותית. הסרת שיער בלייזר מבוצעת בעזרת קרן אור ממוקדת שמגיעה לזקיקי השיער ובפולסים בודדים מחלישה אותם ומונעת את צמיחתם. מטופלים בהסרת שיער מהגב בלייזר מספרים שהתחושה דומה לרוב לדקירה קטנטנה וכמעט בלתי מורגשת של סיכה. החדשות הטובות הן שגם אם סף הכאב שלך נמוך יחסית, תודות לשטח הפנים הרחב וטכנולוגיית הקירור המתקדמת של המכשירים בימינו, ניתן להסיר קבוצות שיער גדולות בבת אחת ולקצר את משך הטיפול ואי הנוחות משמעותית. בנוסף, באפשרותך לבקש מטכנאי הלייזר למרוח קרם מאלחש לפני הטיפולים וכן קרם להרגעת העור לאחריהם, ולשפר במידה ניכרת את חוויית הטיפול שלך. מה שבטוח, זה יכאב לך הרבה פחות מהסרת שיער מהגב בשעווה!

 

כמה טיפולי הסרת שיער בלייזר מהגב גברים צריכים וכמה זמן זה מחזיק?

הסרת שיער בלייזר מהגב מצריכה לרוב 6-8 טיפולים במרווחים של כחודשיים כדי לייצר תוצאות נראות לעין. זה אומר שבטווח זמן כזה תוכל כבר להבחין בהפחתת שיער משמעותית באזור הגב שלך.
טיפול הלייזר פועל על השערה בשלב הצמיחה שלה, והזקיקים שטופלו נושרים לאחר מספר שבועות.
כך שחשוב להקפיד על מרווחים של לפחות 6 שבועות בין טיפול לטיפול על מנת לראות תוצאות.
בסופו של דבר, אם מקפידים לעקוב אחר כל הכללים ולקבל את הטיפולים במסגרת הזמן המומלצת, גברים יכולים לראות 50-85% של הפחתת שיער לצמיתות. חשוב לציין כי מדובר על הסרת שיער לטווח הארוך ולא לתמיד. גם אחרי שמסיימים את סדרת הטיפולים, מקובל להגיע לטיפולי תחזוקה כדי לשמר את התוצאות.

גב

השערה התחתונה: הסרת שיער מהגב – כמה זה עולה לנו?

טיפולי לייזר להסרת שיער מהגב הם השקעה לטווח הארוך ותודות להתקדמות הטכנולוגית של מכשירי הלייזר, שתרמה לקיצור זמני הטיפולים – כיום המחירים של הסרת שיער בלייזר לגברים אטרקטיבית משמעותית ממה שהיו בעבר. ניתן להסיר שיער בלייזר באזור הגב במחיר של החל מ 2000 ש"ח, כשהעלות נקבעת באופן פרטני לכל מטופל כתלות בסוג השיער, צפיפותו וכמות הטיפולים הנדרשת. השוק רוויי במכוני לייזר שמציעים הסרת שיער לגברים מאזורים שונים בגוף ולעתים ישנם מבצעים שמאפשרים לכלול גם טיפולים נוספים כמו: הסרת שיער מהחזה, הסרת שיער בכתפיים, הסרת שיער בעורף, הסרת שיער בבטן וכדומה.

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!