הגיע הזמן להפטר לתמיד מהשיער בקו הביקיני עם הסרת שיער בלייזר!

הסרת שיער בלייזר באזור קו הביקיני היא אופציה נהדרת למי שנמאס לה משעווה וגילוח.
פצעוני גילוח, חתכים מביכים, שערות חודרות ועור מגורה הם ללא ספק החלקים הגרועים ביותר בגילוח, ובינינו, גם כוויות משעווה במפשעה הן לא להיט (על הכאבים אנחנו אפילו לא מתחילות לדבר).
הבשורה המשמחת היא כי הסרת שיער בלייזר מאזור קו הביקיני שלך יכולה לסייע לך להפטר אחת ולתמיד מהצורך לגלח או למרוט שיער מהמפשעות. הגיע הזמן להפסיק להתמודד עם אפשרויות הסרה זמניות ובלתי נעימות ולאפשר לגוף שלך להראות חלק ואסתטי בביקיני בכל עונה בשנה.

 

הסרת שיער בלייזר במפשעות – איך זה עובד?

הסרת שיער בלייזר עושה שימוש בקרני אור כדי להגיע אל פיגמנט השערה ולהשבית את זקיקי השיער. יש צורך במספר טיפולי לייזר במפשעה מכיוון שצריך "למפות את השיער" כשהוא בשלב הצמיחה. באופן כללי, הסרת שיער בלייזר פועלת בצורה הטובה ביותר על שיער כהה וגווני עור בהירים מכיוון שהלייזר מחפש פיגמנטים כהים יותר. עם זאת, טכנולוגיות הלייזר הולכות ומתקדמות, ונשים רבות בעלות שיער בהיר יותר או גווני עור כהים יותר יכולות כיום להנות גם הן מטיפולי לייזר להסרת שיער במפשעה.
ניתן להתאים אישית את הסרת השיער בקו הביקיני כך שתתאים בעיצוב להעדפתך האסתטית. האפשרויות להסרת שיער בלייזר באזור הערווה נעות בין הסרת שיער ברזילאית מלאה לבין ניקוי של אזור פס הביקיני (צדדי המפשעות) בלבד. טיפולי לייזר של פס ביקיני אורכים בדרך כלל 10 עד 15 דקות. טיפולים יעילים אלה מבוצעים על ידי טכנאיות לייזר מוסמכות ודיסקרטיות שתדאגנה שתרגישי הכי בנוח שאפשר. מכיוון שזקיקי השיער עוברים שלבי צמיחה שונים, לרוב מתזמנים טיפולי לייזר בקו הביקיני לטיפול כל 6 עד 8 שבועות כדי להבטיח הסרה יעילה. המספר המומלץ של טיפולי לייזר הוא לפחות 8 עד 12 להסרה מלאה.


מה עוד צריך לדעת כשמסירות שיער מהמפשעות לצמיתות?

צבע עור

בעוד שגוון העור הרגיל שלך עשוי ליפול בטווח הבטוח, לפעמים העור סביב אזור הביקיני מעט כהה יותר. יתכן שלא בטוח שאזורים אלה יתאימו להסרת שיער בלייזר – תלוי בגוון העור שלך, אך יש לדון בזה בהתייעצות הראשונית שלך במכון הסרת השיער בלייזר.

אי נוחות

לייזר מרגיש לעיתים קרובות כמו דקירת סיכה קטנה. כמובן שסיבולת הכאב של כל אחת שונה, אך אזור הביקיני הוא אזור רגיש לכולן. כמו כן, הוא נוטה להצמיח שיער כהה ועבה מאוד ביחס לשאר חלקי גופך. לכן טיפולי לייזר במפשעות עשויים לגרום לך לאי נוחות מסוימת. כמובן שניתן להשתמש בקרם מאלחש לטיפול ברגישות, וקחי בחשבון כי טיפולים לעיתים קרובות פחות כואבים לאחר הפעמים הראשונות, שכן יש פחות ופחות שיער בכל פגישה.

שיער דליל

עד שתשלימי את סדרת טיפולי הלייזר שלך, שיער עשוי לצמוח מחדש באזור המפשעה, למרות שהוא כנראה יצמח עדין ודליל יותר. יתכן שתצטרכי להתגלח או לטפל בקו הביקיני בשעווה בין טיפול לטיפול אם תרצי שהאזור יהיה חלק משיער לחלוטין בכל עת.

הסרת שיער בקו ביקיני

יש לי עור כהה יותר, האם הסרת שיער בלייזר מהמפשעה תתאים למישהי כמוני?

כן. בזכות טכנולוגיית הלייזר המתקדמת של ימינו, כמעט כולן נחשבות למועמדות מתאימות להסרת שיער בלייזר בקו ביקיני – ללא קשר לצבע העור וסוג השיער של המטופלת. עם זאת, בכלליות הסרת שיער בלייזר פחות יעילה עבור לקוחות עם שיער ג'ינג'י, בלונדיני או אפור, לכן אנו ממליצות לך להיכנס לפגישת ייעוץ בתחילת התהליך, כדי שמכון הסרת השיער יוכל לתת לך מושג מדויק לאילו תוצאות את יכולה לצפות.

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!