הקשר בין נשירת שיער לגמילה

כולנו יודעים שהשיער עשוי לנשור כתוצאה מסטרס ולחצים. יחד עם זאת, אנחנו כבר חכמים-מדעית ויודעים שהשיער נושר בעקבות תזונה לא מאוזנת, בעקבות שימוש בסמים ובאלכוהול, בעקבות שימוש במוצרי טיפוח לא איכותיים ועוד.

אם כך, האם יש קשר בין גמילה לנשירת שיער? הנה מידע חשוב.

במהלך תהליך הגמילה מסמים או מאלכוהול, עשויים להופיע תסמינים כאלו ואחרים. בעוד שחלק מהתסמינים יהיו תסמינים פיזיים של הגוף, חלק אחר מהתסמינים יהיו תסמינים פסיכולוגיים שונים. חשוב לזכור כי חוויות של אדם משפיעות עמוקות על תודעתו, על האופן בו הוא חווה את העולם. וכשמדברים על תהליכי גמילה, הכלל הזה מקבל תוקף כפול ומכופל. תסמיני הגמילה עשויים להיות פסיכולוגיים ופיזיים גם יחד, מה שמשאיר את הנגמל או הנגמלת במצב של חוסר וודאות כללית. בשל כך, חשוב יהיה לקבל את התמיכה של מרכז גמילה מוסמך ומקצועי. בנקודה זו נרצה להמליץ לכם על מרכז גמילה שניתן למצוא בכתובת https://shivtaya.co.il ולקבל מידע מקיף ישירות מהמרכז.

 

מה חשוב לדעת על נשירת שיער ותהליך גמילה מסמים ואלכוהול?

במהלך תהליך הגמילה, אנשים מתמודדים עם סיטואציות ותרחישים שונים, כולל למשל התרחיש של איבוד התיאבון לתקופה מסוימת. כשהתזונה אינה מאוזנת והגוף אינו מקבל את מה שהוא אמור לקבל, אין ספק שהשיער עשוי להיות מושפע מכך.

וכשמדברים על תסמינים פיזיים, מדברים בין היתר גם על איבוד שיער אופציונאלי. אבל חשוב להבין, זה שהתסמין הנ"ל קיים, לא אומר בהכרח שאתם תצטרכו לחוות אותו. תלוי ממה אתם נגמלים, תלוי בתזונה שלכם, תלוי בנטייה הטבעית של השיער שלכם ועוד.

 

כל אחד ואחת יעברו את תהליך הגמילה באופן שונה

בשורה התחתונה, כל אחד עשי לעבור את תהליך הגמילה בצורה שונה. דבר זה משאיר אתכם עם צורך ברור של תמיכה. הנגמלים זקוקים לתמיכה חברתית ואישית, מה שניתן לקבל בתקופה הראשונית ממרכז הגמילה עצמו.

כמובן שגם בהמשך תהליך הגמילה, אבל בעיקר בתחילת התהליך יהיה חשוב לקבל תמיכה מקצועית ואישית. התמיכה תכלול, בין היתר גם טיפולים פסיכולוגיים אחד על אחד, טיפולים קבוצתיים, דינמיקה חברתית ועוד. בסופו של יום, מרכז הגמילה אמור להבחין בתסמינים כמו נשירת שיער.

 

במרכז הגמילה יהיו ערים לתסמיני גמילה שמצריכים טיפול

אם פלוני או פלונית חווים תסמינים אלו, ההתערבות של מרכז הגמילה תהיה הכרחית. לא תמיד ניתן לפתור הכול, אבל יהיה חשוב להתערב ולבדוק כיצד ניתן לסייע לנגמל, או לנגמלת. אתם מרגישים שהגיע הזמן להיגמל? האם השימוש בסמים ובאלכוהול מעכב את תפקודכם ואת התקדמותכם? האם אתם מעוניינים להיגמל מכדורי קלונקס וכדורים פסיכיאטריים?

בין אם כך או כך, הגיע הזמן להתחיל בתהליך הגמילה כנראה. שיהיה המון בהצלחה, אל תשכחו שרבים וטובים כמוכם כבר צלחו את תהליך הגמילה.

 

שיער דליל

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

עיסוי מקצועי עד הבית

אתם מרגישים איך הלחץ של החודשים האחרונים משפיע עליכם? השרירים שלכם כואבים ואתם כבר לא יודעים מה לעשות כדי לשפר את המצב? אתם לא לבד.