השתלת שיער – טרנד או פרוצדורה שעובדת

כל כך הרבה אנשים מוטרדים מתופעת נשירת השיער, מכיוון שהרבה פעמים שיער הוא חלק מאוד משמעותי במראה החיצוני ובמי שאנחנו.

לא פעם אובדן השיער גורם לפגיעה בביטחון העצמי, לכן הומצאו שיטות להשתלת שיער בכדי לעזור לאלו שרוצים בכך.

אך נשארות שאלות בנוגע לאמינות של התהליך, ומי שלא חווה את זה בעצמו, זקוק שנענה לו על השאלה, אם השתלת שיער באמת עובדת.

 

תתחילו מבדיקה

לפני שתרוצו להשקיע בתהליך שאתם לא מכירים, הדבר הראשון זה באמת לעשות מחקר עליו. לבחון לעומק את הדרך בה הכל נעשה, מה הם סיכויי ההצלחה, וכמובן לוודא שאתם יודעים את הסיבה לבעיית הנשירה שלכם. תופעות נשירה עלולות להשפיע על התאמה לטיפולי השתלת שיער, ולכן תמיד תתחילו מפנייה לאנשי מקצוע שיוכלו לכוון אתכם.

מפתיע שבשלב הזה כבר יש לכם ספקות ותהיות האם השתלת שיער באמת עובדת.

 

זה לא רק טרנד

יש המון תכשירים שמקדמים אותם כמעשה קסמים להצמחת שיער, שחלקם אולי עוזרים וחלק פחות, לעומת זאת השתלת שיער, זו פרוצדורה רפואית עם תוצאות מובהקות. כל השיטות להשתלת שיער עובדות על אותו העיקרון, בו מעבירים זקיקי שיער מאזור תורם אחד לאזור אחר בגוף, בו הם נקלטים וממשיכים לגדול ולצמוח.

 

תהליך רפואי

השתלת שיער נעשית על ידי רופא שמתמחה בתחום, זהו תהליך רפואי לכל דבר ועניין. כמובן שבתהליכים רפואיים אין מעשי קסמים, יש כל מיני דברים לא צפויים שיכולים לקרות וכל מקרה הוא לגופו. השתלה זה דבר שגם הוא לא בהכרח יוכל להצליח, אך הערכת רופא בשלב מוקדם בדרך כלל תקבע את סיכויי ההצלחה שלכם.

 

מיומנות וניסיון

שימו לב שהרופא והצוות שמטפלים בכם, אלו אנשים עם ניסיון ומיומנות בתחום, כך תוכלו להגדיל את הסיכויים לכך שהטיפול יבוצע כראוי ויעבור בהצלחה. ניתן לצפות שיהיו אחוזי הצלחה גדולים יותר מרופאים מנוסים יותר. יתרון בישראל זה שרק רופא מסמך רשאי לבצע את התהליך וזה מתבצע תחת פיקוח של משרד הבריאות.

 

פגישת ייעוץ

אם אתם מעוניינים בתהליך השתלת שיער, מומלץ שתקבעו קודם לכן פגישת ייעוץ עם רופא להשתלת שיער. תוכלו להתרשם מהרופא והמרפאה, לקבל הסברים מפורטים על התהליך וגם כמובן לעשות אבחון התחלתי. כאשר יהיה לכם את כל המידע, תוכלו לעשות את הבחירה הטובה בשבילכם באופן שקול ומודע.

 

תחום מתפתח

קחו בחשבון שתחום השתלת שיער זה עוד תחום שממשיך להתפתח, יכול להיות שיהיו פרוצדורות חדשות בשנים הקרובות עם אפילו יותר סיכויי הצלחה. חלק מהעניין זה שאנשים בתחום ממשיכים לפתח אותו, ויש עוד עתיד מזהיר, רחב ומתפתח בתחום השתלות השיער.

 

תתעלמו מהסטיגמות

יש אנשים שחושבים שהשתלת שיער זה דבר חריג ולא מקובל, ונוצרה דעה שלילית לגביו, אך אין לכך כל סיבה מוצדקת. עכשיו כשאתם יודעים שזו פרוצדורה אמתית שעובדת, אתם יכולים לזרוק את הסטיגמות מהחלון, ולהתחיל את התהליך אם זה מה שברצונכם לעשות, מדובר בטיפול שהוא אך ורק עבורכם, לא אף אחד אחר.

דוגמן

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

 5 דרכים לטפל בנשירת שיער

נשים וגברים רבים סובלים מנשירת שיער ונלחצים ממראה השערות הנושרות על הבגדים ועל ריצפת המקלחת. יש לכך פתרונות! קבלו 5 דרכים לטפל בנשירת השיער.  

מה עדיף עדשות מגע או משקפי ראייה

ישנם רבים המעדיפים משקפיים, ישנם אנשים שלא יכולים לראות את עצמם איתם. ובכן, כשיש בעיות ראייה בין אם הן בעיות גיל, רפואיות, תורשתיות עולה שאלה