השתלת שיער – תוך כמה זמן הוא יצמח מחדש

החלטתם לערוך השתלת שיער אבל אתם לא יודעים מה צפוי לכם בהמשך ההליך? אתם לא לבד.

לא מעט ישראלים בוחרים לעבור את ההליך ומרוב התרגשות, הם שוכחים לשאול את השאלה המתבקשת הבאה: "תוך כמה זמן השיער שלי יצמח?".

כדי לענות על השאלה הזו, נפגשנו עם מומחה מתחום השתלות שיער וריכזנו עבורכם את כל הפרטים שאתם צריכים לדעת.

להלן כל המידע שריכזנו עבורכם בנושא:

 

קודם כל – חשוב לדבר על הליך ההחלמה

למקרה שהתחלתם להתעניין בהשתלת שיער ממש לאחרונה, ואין לכם הרבה ידע בנושא, כדאי שתדעו, שעוד לפני ההליך של צמיחת השיער, אתם צריכים לשמוע פרטים על ההחלמה. ידעתם שכדי שיצמח לכם שיער על הראש אתם צריכים לבחור ביחד עם הרופא המומחה את האזור שממנו יילקח השיער מגופכם? למקרה שלא ידעתם, כדאי שתהיו מודעים לכך, שכן, מדובר במידע חשוב. ברוב המקרים, מדובר באזור שצומח בו שיער שאין לו נטייה לנשירה. כלומר, מדובר בשיער שעונה על הפרמטרים הבאים:

  • שיער חזק
  • שיער בעל צבע זהה לזה שעל ראשכם

ההחלמה של האזור ממנו נלקח השיער היא המהירה ביותר בהליך והיא צפויה לארוך רק כ-3 או 4 ימים (משך ההחלמה משתנה ממטופל למטופל). ראוי לציין כי לאחר ימי ההחלמה, לא ניתן לראות כי נלקח שיער מהאזור המדובר לצורך השתלה.

 

האזור המושתל עובר גם כן הליך התאוששות

חשוב מאוד לציין שזה לא משנה אם אתם עוברים הליך השתלת שיער בטורקיה או בארץ, אתם בכל מקרה צפויים לעבור הליך של התאוששות באזור המושתל (וכן, ההליך הזה צפוי לבוא לידי ביטוי עוד לפני צמיחת השיער). האזור המושתל כידוע, זהו האזור שבו סבלתם לא מזמן מהתקרחות או משיער דליל. כידוע, באזור הזה מוחדרים במהלך הטיפול זקיקי שיער שמגיעים מהאזור שנבחר מראש יחד עם הרופא המטפל. חשוב שתדעו שהאזור מתמלא בגלד לאחר ההשתלה, כך שלפני שנציין בפניכם מתי השיער צריך לצמוח, כדאי שתדעו שצומחים דברים אחרים לפני השיער. אך אל דאגה, לא מדובר בהחלמה ארוכה, אלא בשבוע אחד בלבד שלאחריו הגלדים כולם נופלים ואיתם גם השערות שהושתלו.

 

ומה עם צמיחת השיער המחודשת?

יכול להיות שנבהלתם מסיום הפסקה הקודמת, בה ציינו בפניכם שהשערות שהושתלו לכם צפויות לנשור, אך אל דאגה. מיד לאחר מצב זה, מתחיל הרגע של חיכינו – הגדילה של השיער. הנה 3 עובדות שכדאי שתדעו על צמיחת השיער המחודשת:

  1. הצמיחה צפויה להתחיל לאחר 3 חודשים מרגע ההשתלה (לאחריה, תוכלו לראות תוצאות משמעותיות)
  2. כ-50% מהשיער צפוי לצמוח לאחר חצי שנה
  3. תצטרכו להמתין לפחות שנה כדי לראות את סיום ההליך של צמיחת השיער החדש שלכם.

אלו כל הפרטים שחשוב שתדעו על צמיחת השיער והליך ההשתלה, מאחלים לכם צמיחה מהירה!

 

איש מתקלח

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!