טיפולי שיניים בהיריון – 7 דברים שחובה לשים לב אליהם

כל זוג יודע כי היריון זה הדבר המשמח ביותר שיש והדבר שגורם לאושר אדיר.

העניין הוא שכאשר אישה נכנסת להיריון היא נכנסת לקבוצת סיכון ויש עליה מגבלות במגוון נושאים.

כך לדוגמא היא לא יכולה לאכול סושי אך יש גם הגבלות הרבה יותר נרחבות כמו העובדה כי בהיריון אי אפשר להתחסן לקורונה.

על רקע זה ברור מדוע השאלה האם אפשר לבצע טיפולי שיניים בהיריון היא כה חשובה ואנו נרחיב על כך כעת.

כבר נאמר בהתחלה שאפשר לבצע טיפולי שיניים בהיריון אך יש לשים לב למספר נושאים חשובים שיש לתת עליהם את הדעת.

 

  • בחרו מטפל מומחה לטיפולי שיניים בהריון

אם את בהיריון את לא יכולה סתם להיכנס לאתר דנטלי ולבחור רופא סתם כך. מה שאת צריכה לעשות זה לבחור מטפל מומחה לטיפולי שיניים בהיריון וזאת בכדי להבטיח כי המומחה ישרת אותך כמו שצריך.

 

  • קראו על הנושא באינטרנט

אם את בהיריון את צריכה למצוא אתר אמין ולקרוא שם את כל המידע על המצב הרפואי שלך ובין היתר האם את יכול לבצע טיפול שיניים בהיריון. כמובן שיש משמעות לשאלה לאיזה אתר את נכנסת ועל כך יש לתת את הדעת.

 

  • ספרו לרופא שאתן בהריון

אם את בהתחלת ההיריון ועוד לא רואים בטן את חייבת לספר לרופא על מצבך וזאת בכדי שהוא יתאים את הטיפול לך. ככלל יש לציין כי פעמים רבות רופא לא רוצה לבצע פרוצדורות מסובכות בשליש הראשון וזה משהו שכדאי לתת עליו את הדעת אם את בהיריון.

 

  • אל תמתינו עם הטיפול

אז נכון זה לא נעים ללכת לטיפול שיניים אך פעמים רבות הנזק באי הליכה לטיפול הוא גדול וישפיע עליכם מאוד. לכן אנו חייבים לציין כי לא כדאי להמתין עם הטיפול וכדאי ללכת לרופא שיניים שיטפל בנו.

 

  • וודאו כי הרופא משתמש רק בפרוצדורות שלא מזיקות לנשים בהיריון

כמובן שיש משמעות לשאלה איזה הליכים הרופא מבצע ואתם חייבים לוודא כי ההליכים הללו לא מסוכנים לנשים בהיריון וזאת בכדי לא לפגוע בעובר או באם.

 

  • קבלו מידע מלא הטיפול לפני שאתם מסכימים לבצעו

אתם יכולים להיכנס לאתר דנטלי ושם לקרוא עוד מידע על הטיפול. לצד זאת אנו חייבים לציין כי כדאי גם לקבל מידע מלא מן הרופא שמטפל בכם וזאת בכדי להבטיח כי תדעו בדיוק למה אתם נכנסים ומה הולך לקרות אתכם בעת הטיפול בשיניים.

 

  • בצעו בדיקה מקדימה לפני שאתם מבצעים את הטיפול

לפני שאתם ניגשים לבצע טיפול חודרני אתם חייבים לבצע בדיקה מקדימה שבה יבחנו את מצב השיניים שלכם ותתקבל החלטה באיזה טיפול כדאי לטפל בכם כמובן טיפול אשר אינו מזיק לנשים בהיריון.

 

שן

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

הקשר בין נשירת שיער לגמילה

כולנו יודעים שהשיער עשוי לנשור כתוצאה מסטרס ולחצים. יחד עם זאת, אנחנו כבר חכמים-מדעית ויודעים שהשיער נושר בעקבות תזונה לא מאוזנת, בעקבות שימוש בסמים ובאלכוהול,

סיבות להחליף את הגבס לגבס קל

כל אחד רוצה לחיות באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש. איכות החיים נקבעת על פי פרמטרים רבים, אך אין ספק כי המשתנה החשוב ביותר בה הוא

השתלת שיניים על ידי כתר זירקוניה

כתר זירקוניה הוא כתר מיוחד לשיניים. בהשוואה לכתרים מחומרים אחרים, כתר זירקוניה הוא עמיד בצורה יוצאת דופן, אסתטי ואפילו זול יותר מכתרים איכותיים אחרים. אם