טיפולי שיניים – למה לעשות אותם בטורקיה

בשנים האחרונות אנחנו שומעים על תופעה שהיקפיה גדלים מיום ליום. הכוונה כמובן לנסיעות תכופות לטורקיה למטרת טיפולי שיניים.

עד לפני כמה שנים, פקפקנו בתופעה וחשבנו שמדובר בטרנד זמני, אבל ככל שהזמן עבר, הבנו שמדובר בתופעה שצפויה להימשך בשנים הקרובות.

כדי לבדוק מה הסיבה לכך, עלינו על מטוס ויצאנו לשמוע מהישראלים שעוברים טיפולי שיניים שם – למה הם בחרו לעבור את ההליך דווקא בטורקיה? רוצים לדעת את התשובות? אז כדאי שתמשיכו לקרוא.

 

  1. בגלל המחיר

הסיבה הנפוצה ביותר ששמענו בקרב רוב המטופלים היא – המחיר. מסתבר שהמחירים של טיפולי השיניים בטורקיה הם זולים מאוד בהשוואה לישראל. זה הרי ידוע שיש טיפולי שיניים מסוימים שרק עשירים יכולים לעבור אותם בישראל, להלן כמה מהם:

  • השתלת שיניים (במיוחד כשמדובר ביותר מ-3 שיניים)
  • הלבנת שיניים ועוד

 

כידוע, המחירים בישראל גבוהים מאוד, ויש אנשים רבים שמוצאים את עצמם מסתובבים באופן יום יומי עם חיוך לא אסתטי בעקבות סיבה זו. אנחנו בעצמנו מכירים אדם קרוב שבחר שלא לערוך השתלת שיניים והוא מסתובב עם חיוך נטול שיניים. הישראלים שפגשנו במרפאות השיניים בטורקיה סיפרו שעד לא מזמן, הם התביישו בחיוך שלהם ואפשר היה לראות זאת בעיקר בתמונות שלהם מהשנים האחרונות שצולמו עם פה סגור בלבד. אותם ישראלים בחרו לטוס לטורקיה בגלל שהם ידעו שהם יכולים להרשות לעצמם לממן את הטיפול מבלי לפשוט את הרגל. אבל זו לא הסיבה היחידה, והרי לכם סיבה נוספת:

  1. בגלל הסטנדרטים הגבוהים

סביר להניח שלא הייתם בוחרים לערוך טיפול שיניים במקום מסוים רק בגלל המחיר. אתם הרי רוצים לדעת שאתם נמצאים בידיים טובות בכל הנוגע לבריאות שלכם ולבריאות הפה בפרט, ואתם לא לבד. גם האנשים שפגשנו במרפאות בטורקיה ציינו שחשוב להם לדעת שהם מקבלים טיפול בסטנדרטים הגבוהים ביותר שכוללים את הפרמטרים הבאים:

  • טיפול על ידי רופא מומחה
  • טיפול שנעשה בסטריליות מקסימלית
  • טיפול שפותר את הבעיה לצמיתות

נמצא שאלו שבוחרים לטוס מעבר לים, בוחרים לעבור טיפולי שיניים בטורקיה לאחר שהם מצאו שכל הפרמטרים הללו באים לידי ביטוי.

 

  1. בגלל הנסיעה

רוב המטופלים ציינו שהנסיעה לטורקיה היא חלק מכל החוויה. הם ציינו בפנינו, שעד לא מזמן הם היו צריכים לקחת את האוטו שלהם, להיתקע בפקקים של מרכז העיר ולחפש שעות חניה בשביל להגיע למרפאת שיניים. אם לא די בכך, אחרי שהם הגיעו למקום עצבניים ומזיעים, הם גם היו צריכים לשלם מאות ולעיתים אלפי שקלים על טיפולים. לדבריהם, הנסיעה לטורקיה לא רק זולה יותר מכל ההתעסקות והטיפולים שיש בארץ, אלא גם מאפשרת לנקות את הראש. זו בעצם חופשה שבמהלכה ניתן לטפל בבריאות הדנטלית.

לסיכום, אלו היו 3 הסיבות העיקריות שגורמות לאנשים רבים לנסוע לטורקיה ולטפל בשיניים שלהם.

 

טכנולוגיה חדשה של השתלות

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!