5/5

טיפול PRP בזריקת טסיות דם

נגן וידאו
לקבלת ייעוץ אישי מחן - מומחה להשתלות שיער וטיפולי אסתטיקה, השאירו פרטים עכשיו !

כיום קיימת התקרחות משני המינים נשים וגברים וזוהי בעיה שרבים מרגישים שהם חייבים לטפל בה.
כיום ישנן מספר שיטות שבהן ניתן למחוק את הבעיה מעל הקרקע אחד הטיפולים הבולטים שקיימים בתחום הינו טיפול PRP. במאמר הבא נספר לכם מהו טיפול ה- PRP, מהם המחירים של טיפול מסוג זה וכמובן על יעילות השיטה.

מהו טיפול PRP

טיפול PRP הינו אחד מהטיפולים הבולטים למניעת התקרחות וחידוש הצמיחה שיש כיום. הטיפול, שקיימות לו כבר הרבה תוצאות טובות, נעשה על ידי זריקת פלזמה עשירה בטסיות דם או בשמן האחר PRP. הבסיס המחקרי לשימוש בטיפולי ה- PRP נובע מרפואת השיניים ואורטופדיה ששם כבר משתמשים שנים בזריקות אלה.

איך עובד התהליך

כאשר מטופל מגיע לטיפול PRP, הוא צריך לעבור את השלבים הבאים:

1

נלקח מעט דם מהמטופל

2

ביצוע הפרדה של הדם

3

מרדימים את האיזור

4

מזריקים את הפלסמה לתוך עור הקרקפת

לקבלת ייעוץ אישי מחן - מומחה להשתלות שיער וטיפולי אסתטיקה, השאירו פרטים עכשיו !

יעילות ומחיר של טיפול PRP

טיפול ה- PRP איננו מיועד לתיקון נזקי נשירת שיער על רקע גנטי אלא מניעה של נשירה עתידית ושיקום זקיקים רדומים. ולכן מתאימה מאוד לאחר ביצוע של השתלת שיער. מבוסס על הזרקת טסיות מהפלזמה המופקת מהדם של המטופל עצמו.

הטיפול נמצא יעיל באופן מחקרי לגדילה מחדש של זקיקי השיער. הטיפול הינו בטוח במאת האחוזים עקב כך שמשתמשים בדם של המטופל עצמו – אין סיכוי לדחייה. הטיפולים יגרמו לעצירת נשירת השיער ולהתחדשות הצמיחה של השיער מהשורש. מחיר טיפול אחד נע בדרך כלל בין 1600-2500 ש"ח לטיפול בודד, לרוב ניתן כסדרת טיפולים אחת לחודשיים עד שלושה.

אותן טכניקות שעוסקות בהצערת העור וטיפול בנשירת שיער שבהן משתמשים ב – PRP נמצאות גם בשימוש נרחב בכל העולם. לכן טיפולים אלו נחשבים לטיפולים המשלימים הטובים ביותר לאחר ביצוע השתלת שיער וכטיפול מנע לנשירה או דלילות שמתחילה.

כיום הטיפול נעשה באמצעות אקדח מיוחד ללא כאבים כלל! הטיפול עוזר לנשים וגברים כאחד ומומלץ במיוחד לנשים שסבלו מהידללות השיער לאחר לידה. למחיר מיוחד בקליניקה הפרטית שלנו בארץ פנו אלינו לפרטים.

לקבלת ייעוץ אישי מחן - מומחה להשתלות שיער וטיפולי אסתטיקה, השאירו פרטים עכשיו !

רוצים לקבל שיחת ייעוץ אישי?

לקבלת ייעוץ אישי השאירו פרטים עכשיו!