3 יתרונות בריאותיים לסדנת מיינדפולס בזום

שנת 2020 הביאה את שיטת המיינדפולנס לכל בית, בזכות הזום.

כמעט ואין אדם היום של מכיר את השיטה הזו.

סביר להניח שהסיבה לכך היא ההתמודדות של רבים מאתנו עם תקופה מאתגרת שכוללת שינויים רבים באורח החיים שלנו ושל העולם כולו.

הרי לכל אחד יש מחשבות שמתרוצצות בראש, מחשבות שיש להן כוח השפעה רב על החיים שלנו.

הן יכולות לגרום למצוקה, חרדה, כעס ולפעמים אפילו דיכאון.

תרגול של מיינדפולנס יכול לסייע בהתמודדות עם המחשבות הללו ולהקל על הסבל והקושי שמתלווה אליהן.

בשורות הבאות נתרכז ב- 3 יתרונות בריאותיים נוספים שתוכלו למצוא בסדנת מיינדופלנס בזום, כך שאם עדיין לא לקחתם חלק בטרנד, זה הזמן להבין למה כדאי לכם להתחיל לקחת בו חלק.

 

  1. נוחות

כשמתרגלים מדיטציה בכלל ומדיטציית מיינדפולנס בפרט, צריך ללבוש בגדים נוחים. לפעמים אנחנו מרגישים לא בנוח לתרגל מדיטציה ליד אנשים אחרים עם הבגדים הנוחים שלנו. לעיתים, הבגדים הנוחים הם אלו הרפויים שלא מחמיאים למראה החיצוני. נכון שבזמן מדיטציה לא צריך לחשוב על העניינים הללו, אבל מה לעשות, שיש מי שזה דווקא מפריע להם. תרגול סדנת מיינדפולנס בזום עשוי להיות יתרון משמעותי עבור מי שמרגישים לא בנוח בבגדים הרפויים.
ניתן לתרגל מבלי לפתוח את המצלמה ובכך, לא להיחשף (ולהיות עם הבגדים הנוחים ביותר) וניתן כמובן לתרגל אך ורק בהתמקדות לפנים, מבלי לראות את הלבוש שלכם.

 

  1. שיפור בריאות הלב

יש מי שטוענים שהמסך עשוי לפגוע בראייה, כך שתרגול של מיינדפולנס בזום יכול להתקשר עבור רבים כחוויה לא בריאותית. אך הדבר אינו נכון. במהלך התרגול עוצמים את העיניים, כך שאין בהייה ממושכת במסך.
התרגול עצמו מביא לשיפור בבריאות הלב. הסיבה לכך היא שהרגיעה שמתלווה אל המדיטציה מובילה להורדת לחץ הדם. אם לא די בכך, תרגול של מיינדפולנס בזום גם מצמצם את הסיכון לחלות במחלות כלי דם.

 

  1. שיפור מצבה של המערכת החיסונית

סדנת מיינדפולנס בזום צפויה להביא לשיפור במצבה הנוכחי של המערכת החיסונית של המשתתף. מחקרים שנערכו בנושא גילו כי למתרגלים באופן קבוע יש מערכת חיסונית יציבה יחסית ובעקבות כך, ניתן למצוא את התוצאות הבאות:

  • המתרגלים נמצאים פחות באשפוז בבתי החולים כתוצאה מהתפתחות של מחלת הסרטן ומחלות זיהומיות.
  • לאלו הסובלים מסכרת סוג 2 מתאפשרת שמירה על רמת הסוכר הקיימת.

אלו היו 3 היתרונות הבריאותיים שהמשתתפים בסדנת מיינדפולנס זוכים להם.
זוהי רק טיפה קטנה בים, מכיוון שככל שנעמיק בנושא, נוכל למצוא עוד ועוד יתרונות בריאותיים להשתתפות בסדנה מסוג זה.
לסיכום, ניתן לומר כי אפשר להשתתף בסדנת מיינדפולנס בזום מכל מקום ובכל זמן, וההשתתפות בסדנה מאפשרת הפוגה ממרוץ החיים ומביאה לתוצאות חיוביות בכל הנוגע לבריאות הגוף והנפש.

 

תרגיל

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

נהיגה בפסילה עקב מצב בריאותי

לעיתים נהגים עולים על רכבם ויוצאים לנסיעה למרות שהם יודעים שמצבם הבריאותי רעוע ועלול לסכן אותם. למקרה שחשבת כי מדובר במצב בריאותי שקשור למעבר בין

מדרסים מומלצים ב 2020

מה באמת צריך לדעת כל מי שרוצה לקנות מדרסים חדשים בשנת 2020? והאם המדרסים של ימינו באמת יכולים לתת את התמיכה שלה אנחנו זקוקים? כל

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה

לימודי עזרה ראשונה הם עבור אנשים שרוצים לרכוש ידע, מיומנות שונות וכלים להצלת חיים. אם ברצונכם לממש את כל הדברים הללו, לימודים בקורס עזרה ראשונה