כמה משקל אפשר להוריד בהמסת שומן בהקפאה?

גם אתם עולים על המשקל והספרות שניבטות אליכם מהצג לא מוצאות חן בעיניכם? תכלס, איך ממיסים שומן בשיטה יעילה, אשר גם מחזיקה מעמד, גם אינה מסוכנת, גם קלה לביצוע וגם מהירה? נשמע כמו חלום פנטסטי טוב? האמת היא שהחלום הזה יכול להתגשם, בעזרת השיטה המהפכנית של המסת שומן בהקפאה. איך זה עובד? מה זה כולל? התשובות כלל השאלות במאמר שלפניכם.

 

מה זה בכלל המסת שומן בהקפאה?

המסת שומן בהקפאה, היא שיטה חדשנית למדי אשא תורמת את הטכנולוגיה והמדע לטובת המסת שומנים והצרת היקפים. למעשה, על ידי המסת שומן בהקפאה ניתן לטפל בשומן עודף ללא ניתוח פולשני של ניתוח, אלא על ידי פרוצדורה חיצונית שמשפיעה גם על הפנים. וכך, ניתן להתגבר על בעיית השומן גם ללא פעולות כירורגיות בעלות סיכון ואלמנט של אי נעימות.

הקפאת שומן

מאחורי הקלעים של המסת שומן בהקפאה

מה שעומד מאחורי המסת שומן בהקפאה, הוא למעשה חוק טבע שנרתם לטובת האסתטיקה. התגלית המדעית שיצאה לאור, והוכיחה שתאי שומן בגוף רגישים ומומסים לעור קיצוני, הובילה לכך שניתן להשתמש באמצעי המדעי על מנת להשיג המסה סלקטיבית של אזורי שומן נבחרים, בעזרת טמפרטורות נמוכות במיוחד שחוצות את קו האפס לכיוון המינוס.

 

הבטיחות של המסת שומן בהקפאה

אמנם מדובר בתגלית חדשה יחסית של המאה האחרונה, אך תגלית זו עברה את הבדיקות הקפדניות והמחמירות של ה- FDA וזכתה לאישור, מה שאומר שהיא בטוחה לחלוטין לשימוש, כי לו היה ספק קל שבקלים שהיא יכולה לגרום ולו לנזק מזערי, ה- FDA לא היה מאשר את השיטה הזו. וכיוון שהשיטה זכתה לאישור ה- FDA כבר בשנת 2010, יש לה גם את הוותק המספיק כדי להוכיח שהיא אינה מותירה חלילה נזקים, הן לטווח הקצר והן לטווח הארוך.

הקפאת שומן

המסת שומן בהקפאה – איך זה מתרחש?

התהליך של המסת שומן בהקפאה מתבצע על ידי חשיפה מבוקרת של אזורים עם תאי שומן מוגברים. בטיפול תאי שומן אלה נחשפים לטמפרטורות נמוכות מתחת לאפס, בעזרת מכשיר מתקדם בטכנולוגיה חדשנית, וכך תאי השומן ברקמות הממוקדות עוברות לתהליך של קפיאה, עד שהם נהרסים וכביכול 'מתים' וכבר אינם קיימים.

 

כמה משקל ניתן להוריד בתהליך?

המשקל אותו ניתן להסיר בתהליך נע בטווח רחב, ומשתנה באופן אישי וספציפי לפי כל מטופל. בכל מקרה, לאחר התהליך הביולוגי של הקפאת התאים המתים, הללו מתפנים מהגוף באופן אוטומטי בעזרת המערכת הפיזיולוגית החכמה שמוטמעת בגוף. התהליך יכול לקחת אמנם מספר שבועות, אך בסיומן ניתן לראות את התוצאה המשמעותית של תאי השומן שהוסרו בצורה בטוחה וכעת הם אינם מציקים יותר.

 

לסיכום

המסת שומן בהקפאה היא שיטה חדשנית ומהפכנית, שמאפשרת להסיר תאי שומן מהגוף בצורה מבוקרת וממוקדת, וכך לאפשר לאנשים להשיל מתאי השומן שלהם, ללא התערבות ניתוחית או כירורגית מציקה ופולשנית.

הקפאת שומן

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!