ליקוריץ המקורי – עד כמה הוא מקורי?

אין ספק שקיים קשר ישיר בין האוכל שאנחנו אוכלים לבריאותנו הכללית, ליתר דיוק למצב הבריאותי של עורקינו בגוף. מעבר לכך שהאוכל שאנחנו מזינים את הגוף בו הוא חשוב מאין ערך, בשנים האחרונות מפתחים מודעות אדירה לנושא של תוספים שונים, לרבות ליקוריץ המפורסם. נדבר עליו כאן.

העולם המערבי מאופיין בלוחות זמנים לוחצים, בקריירות ששואבות אנשים לחצאי יממות, ובאופן כללי, בהמון סטרס וחוסר יכולת לספק לגוף את התזונה הנכונה והראויה לו. זו אחת הסיבות המרכזיות לכך שבשנים האחרונות, יותר ויותר אנשים ברחבי העולם מפתחים את המודעות לכך שנטילת תוספי תזונה עשויים לחולל פלאות באופן משמעותי.

 

תוספי תזונה איכותיים ב-2020: ליקוריץ הכי מומלץ לניקוי עורקים?

כשמדברים על תוספי תזונה שעשויים לגרום לנפלאות ופלאות, חייבים להזכיר באותו המשפט גם תוספים כמו ליקוריץ, התוסף שכבר הוכח מחקרית כי הוא מסוגל לנקות את העורקים בגוף האדם. כשמישהו מזכיר את התוסף ליקוריץ, לפעמים הוא יצמיד למילה "ליקוריץ" את המילה "המקורי". וכעת נשאלת השאלה, עד כמה ליקוריץ המקורי הוא אכן מקורי?

אוקי, בואו נעשה סדר העניינים. כשאתם מחפשים בגוגל תוסף ליקוריץ ומגלים אתרי אינטרנט אשר מוכרים לכם ליקוריץ מקורי, אתם חייבים לבדוק כי אכן אתם מקבלים את מה ששילמתם עליו. נכון ל-2020, ליקוריץ פלוס 123 הוא התוסף היחידי שכולל בתוכו את הרמות הרצויות של גלברידין וגם גליצריזין.

 

מה הם גלברידין וגליצריזין שקיימים בתוסף ליקוריץ?

שימו לב, גלברידין אחראי למעשה על הפעולות החיוביות בגוף, לרבות הפעולה של ניקוי העורקים, והחומר הנקרא גליצריזין עשוי לגרום לתופעות שליליות כמו לחץ דם. במילים פשוטות יותר, אתם צריכים לוודא שרכשתם תוסף ליקוריץ 123 אשר עני ככל האפשר בגליצריזין.

מצד שני, אתם רוצים התחייבות של 11.6% גלברידין. בשורה התחתונה, בין אם אתם רוכשים תוסף כזה או אחר, תמיד יהיה מומלץ לרכוש את התוסף ממשווק המספק לכם התחייבות לתכולת התוסף. מאחר וישנם לא מעט גימיקים שיווקיים ברחבי הרשת ובכלל בעולם, יהיה מאוד קל ליפול לרכישה לא נכנה של תוספי תזונה. התוצאה? ובכן, משתנה ממקרה למקרה.

 

תוצאות של נטילת תוספי תזונה לא איכותיים

בעוד שתוספי תזונה לא איכותיים יכולים פשוט לא להשפיע על אדם מסוים, על אדם אחר תוספי תזונה לא איכותיים יכולים להשפיע שלילי ולגרום לנזקים בריאותיים. אם כך, תוספים כמו ליקוריץ ואחרים רוכשים רק אצל משווקים מוכרים, כאלו שמציגים לכם את המחקרים העומדים מאחורי התוספים שהם משווקים.

צריכים ייעוץ נוסף לגבי תוספי תזונה? אנחנו ממליצים תמיד לקבל יותר מחוות דעת אחת, ככה שאתם בהחלט יכולים להתייעץ עם יותר מאשר משווק תוספי תזונה אחד. בסופו של דבר, אתם מכניסים את התוספים לגוף וחייבים לוודא כי מדובר בתוספים איכותיים.

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
סיבות להחליף את הגבס לגבס קל

כל אחד רוצה לחיות באיכות החיים הגבוהה ביותר שיש. איכות החיים נקבעת על פי פרמטרים רבים, אך אין ספק כי המשתנה החשוב ביותר בה הוא

סוגי פטרת ציפורניים

מתוך לא מעט תופעות שמהן כל אחד מאתנו עלול לסבול, ניתן לראות שפטרת בציפורניים היא תופעה יחסית נפוצה. למה זה קורה ואיך מזהים את המצב