מדליות מעוצבות לאירועי ספורט

מדליות הן חלק בלתי נפרד מאירועי ספורט, ולא רק על דוכן המנצחים באולימפיאדה. מדליות השתתפות מוענקות גם למשתתפים באירועי ספורט קהילתיים כמו מרוץ או צעדה. בספורט תחרותי, נהוג להעניק מדליות לזוכים במקומות הראשונים, אבל היום יש מדליות מיוחדות אפילו יותר ממדליית הזהב – אלה הן מדליות אישיות שמעוצבות באופן אישי.

 

מה זה מדליה?

הראשון לייצר מדליות ולהעניק אותן כאות כבוד, היה אוגוסטוס, הקיסר הרומי שעשה זאת לפני למעלה מאלפיים שנה. המדליות של אוגוסטוס היו מדליות בעיצוב אישי שנשאו את דיוקנו ומי שענד אותן עשה זאת כדי להדגים הוקרה לקיסר. מאז עברו המדליות גלגולים שונים ורבים וכיום המדליות מסמנות את העונדים אותן, כראויים להוקרה.

בעיקר בשל השתתפותם באירוע או בשל הגעתם להישג יוצא דופן. מדליה קשורה בדרך כלל לאירועי ספורט שכן אין מפורסמות מהמדליות האולימפיות מזהב, מכסף ומארד, שמוענקות לזוכים במקומות הראשון, השני והשלישי, בהתאמה.

 

סוגים של מדליות

בנוסף למדליות האולימפיות המפורסמות, ישנן עוד סוגים של מדליות כמו מדליות אומנותיות שמהוות מעין פסל מיניאטורי, מדליות זיכרון, מדליות הוקרה של מדינה לאזרחיה ומדליות שמציינות הישגים יוצאי דופן.

החיבור שנעשה בין אירועי ספורט למדליות גרם לכך שכמעט בכל סוג של ספורט, קהילתי או תחרותי, ישנו מעמד של חלוקת מדליות, שמסמל את סיום האירוע ובמקרים של ספורט תחרותי, גם את המנצחים בשלושת המקומות הראשונים. מדליות נועדו לענידה על הצוואר בדרך כלל אבל גם לאחר יום התחרות, מדליות הן מזכרות שנשמרות היטב, תלויות לראווה או מונחות בקופסאות תצוגה ייעודיות.

 

מזכרת והוקרה

מדליות השתתפות באירועי ספורט קהילתיים יכולים להיות מזכרות נפלאות מאירועים שנתיים או מאירועים חד פעמיים – לדוגמה, מדליית השתתפות בצעדה עירונית יכולה להציג גם את סמל העיר וגם דמות יצוקה של אדם צועד. ניתן למצוא מדליות יפהפיות, יצוקות ברזל, כמעט לכל תחום ספורטיבי, החל ברכיבה על אופניים וריצה, עבור בטניס וטניס שולחן וכלה בהאבקות, כדורגל וכדורסל.

מדליות מעוצבות כאלה יכולות להיות היום עשויות באיכות, מעוצבות היטב, קלות לנשיאה, עמידות וכמעט בכל צבע ובניגוד לעבר, להתאים לכל כיס, כדי שכל משתתף וכל זוכה, יזכה למזכרת מעוררת גאווה כמו מדליה מעוצבת במיוחד.

 

מדליות אישיות

למדליות יש שתי תכונות שמאפשרות להן להיות בחירה מעולה למטרות הוקרה, ציון השתתפות או קביעת שיאים וזכייה, באירועי ספורט. התכונה הראשונה היא שמדליות יכולות להיות במגוון גדלים, כך שניתן להתאים מדליות בקוטר קטן עבור ילדים צעירים או להפריד בין מדליות השתתפות, בקוטר מסוים ומדליות על הישגים בקוטר שונה.

בנוסף, העובדה שהמדליה תלויה ומסתובבת, מאפשר למעצבים להשתמש בשני צדי המדליה כדי לעצב מדליות במיוחד לאירועי ספורט שמבהירות באיזה תחום מדובר, כבר במבט ראשון. מדליות שמיועדות לתצוגה בקופסה, נהוג לעצב רק בצד אחד ולהשאיר את הצד האחר, בעיצוב פשוט.

מדליות בעיצוב אישי

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!