מהי החשיבות של בחירת ציוד דנטלי איכותי

ציוד דנטלי הוא ציוד המשמש אנשי מקצוע העוסקים ברפואת שיניים כדוגמת רופאי שיניים ושינניות.

כאשר מטופלים מגיעים לקבל טיפול שיניים על כול גווניו, הציוד הדנטלי הוא מה מאפשר לאיש המקצוע המטפל להעניק טיפול איכותי ומקצועי, ציוד דנטלי שאינו איכותי או אינו עומד בדרגות האיכות הגבוהות ביותר

בשוק, יכול לסכן את בריאותו של המטופל ולהרע את מצבו.

 

ציוד דנטלי

רנטגן לרופא שיניים והמנורה המוכרת של רופא השיניים הם רק פריטים מעטים מתוך רשימה ארוכה של ציוד דנטלי אשר נדרש להיות אצל אנשי מקצוע העוסקים בתחום רפואת השיניים. רופא שיניים או שיננית אינם יכולים להעניק שום סוג של טיפול למטופלים שלהם ללא ציוד דנטלי. כל אלו נעים על קשת החל מציוד בסיסי כגון כלי יד דנטליים ועד למכונות ולמכשירים מורכבים כדוגמת מכשירי רנטגן.

 

ציוד איכותי – טיפול איכותי

ברור לכול כי כאשר מדובר בכלים שאיש המקצוע שמטפל בכם משתמש בהם תרצו שהכלים הללו יעמדו בתו התקן ויהיו האיכותיים ביותר. זאת נכון גם בעבור ציוד דנטלי שמחזיק רופא השיניים או מחזיקה השיננית שלכם. למרות שיכול להיות שמדובר במכשור ובציוד מקצועי ומורכב, ישנם ספקים וחברות אשר לא עושים זאת בצורה המקצועית והאיכותית ביותר ועקב כך יכולים לגרום לטיפול להיות לא מספיק איכותי או אפילו מסכן.

 

ציוד דנטלי – נכנס לפה שלכם

בשונה משפכטל של השיפוצניק שלכם, הציוד הדנטלי של איש המקצוע שמטפל בפה ובשיניים, חלקו הרב לפחות, ממש נכנס לפה שלכם. ציוד לא איכותי בסקטור הדנטלי יכול לסכן משמעותית את הבריאות שלכם מכיוון שהוא מוכנס לאזורים רגישים. בנוסף, דווקא בגלל שמדובר בהליכים מאוד מדויקים ומורכבים, שכן השיניים הן קטנות, רגישות ומשפיעות מאוד על הנראות שלכם, תרצו שיהיה זה מכשור מדויק ומקצועי כמה שניתן.

 

בדקו שאכן מדובר בציוד איכותי

בסופו של דבר, אתם לא אלו שבוחרים וקונים את הציוד הדנטלי אשר רופא השיניים שלכם משתמש בו, אך אתם בהחלט אלו שבוחרים את רופא השיניים שמטפל בכם ויחד עם זאת, מגיע הציוד שהוא משתמש בו. שאלו את רופא השיניים שלכם אודות הציוד, באילו תדירות הוא מחליף אותו או אפילו היכן רכש אותו וודאו שאכן מדובר בציוד איכותי ומקצועי שיקדם את בריאות השן שלכם.

בחירת ציוד דנטלי לא איכותי יכולה לפגוע בהליכי הטיפול שמבצע רופא השיניים או מבצעת השיננית שלכם ולכך יכולות להיות השפעות מרחיקות לכת רבות. מכשור לא מקצועי, גם אם נמצא בשימוש על ידי אנשים מקצועיים, יכול לפגום בהליך הטיפולי ולמנוע את התקדמות הטיפול בשן או בחלל הפה כולו של המטופל. חשוב לוודא שאכן איש המקצוע שנותן לכם שירות עושה זאת עם מכשור מקצועי ואיכותי.

שן

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

מה זה קורס MBCT בשיטת מיינדפולנס?

בחיים המערביים של ימינו, המלאים בחרדות ומתחים נפשיים, מספר האנשים אשר נמצאים בקשיים נפשיים וחווים אפיזודות של דיכאון, הולך וגובר. על מנת להתמודד עם בעיות