מהן האופציות החדשניות ביותר לטיפול בגליובלסומה

הטיפול בגליובלסומה נחשב עד לפני כמה שנים כמורכב ביותר.

אך ההתפתחות בתחום הרפואה והתקדמות הטכנולוגיה הובילה לשינויים מהותיים בתחום הטיפול בה.

יצאנו לבדוק מהן האופציות החדשניות ביותר שצפויות לאפשר למטופלי גליובלסומה לחוות הקלה משמעותית מהמחלה וחזרנו עם הממצאים שיצוינו בפניכם בשורות הבאות.

 

מה זה בכלל גליובלסטומה?

הפסקה הזו מיועדת עבור מי מכם ששמעו על גליובלסומה אבל טרם הבינו בדיוק במה מדובר. מדובר במחלה בשם גליובלסומה מולטיפורמה, אבל רבים נוטים לכנות אותה כ – GBM. מחלה זו מוכרת גם כ"סרטן המוח" שנחשב לנפוץ ביותר ולאגרסיבי. הגורמים של המחלה אינם ידועים נכון לרגע כתיבת מילים אלו ותוחלת החיים של אלו החולים במחלה זו אינה מעודדת והיא מגיעה לעיתים למשך של כ-15 חודשים מרגע האבחון. התכנסנו כאן היום כדי להציג בפניכם את הממצאים המעודדים בנוגע לאופציות הטיפול במחלה, אז הנה הן:

 

הטיפול הראשון בגליובלסומה – ניתוח

חולים רבים שהתגלתה אצלם גליובלסטומה מופנים תחילה אל הליך ניתוחי. במהלך הניתוח הרופאים צפויים לבצע 2 הליכים חשובים:

  1. כריתה והסרתה של מסה גדולה של הגידול
  2. נטילת דגימה מהגידול לצורך אבחנה
  3. נטילת ביופסיה

מדובר באופציה המוכרת ביותר עבור חולי גליובלסומה.

 

הטיפול השני בגליובלסומה – טיפולי רדיו תרפיה

לאחר שהמטופל נח והחלים מהניתוח, הוא צפוי לעבור את הטיפולים האלו, שמתבצעים לאחר ההסרה של הגידול. הטיפול הזה מתבצע באמצעות קרינה שמועברת באופן ישיר אל הגידול שנותר במוח במטרה לחסל את התאים שנותרו בו. ראוי לציין כי מדובר בטיפול מתמשך שצריך לבצע באופן תדיר במשך מספר שבועות.

 

הטיפול השלישי בגליובלסומה – טיפול בשדות

טיפול זה נחשב לחדשני ביותר בתחום והוא צפוי להאט ברוב המקרים ולעיתים אף לעצור את החלוקה של תאי הגליובלסומה. מדובר בטיפול שאינו פולשני שניתן לבצע אותו במקרים מסוימים בשילוב עם טיפולי כימותרפיה שהפירוט אודותיהם יובא בפסקה הבאה.

 

הטיפול הרביעי בגליובלסומה – כימותרפיה

הכימותרפיה מוכרת עבור רבים מאתנו ובכל זאת, היא נחשבת לטיפול חדשני שמאפשר לחולי סרטן רבים להגיע לתוצאות באמצעותו. במהלך טיפול כימותרפיה, נעשה שימוש בתרופות עם חומר פעיל שמטרתו להרוג את תאי הגידול הסרטניים. הטיפול הזה ניתן ברוב המקרים בשילוב עם טיפול רדיותרפיה שצוינו קודם לכן.

 

היכן ניתן לקבל פרטים נוספים אודות האופציות החדשניות לטיפול בגליובלסומה?

אם אתם סובלים מהמחלה ומעוניינים לקבל פרטים נוספים אודות אפשרויות הטיפול החדשניות בה, אתם מוזמנים לפנות אל הרופא המטפל שלכם ולבקש ממנו את כל המידע בנושא. ראוי לציין כי ישנם טיפולים שמתבצעים במסגרות רפואיות פרטיות, כך שייתכן שתופנו אל מכונים פרטיים כדי לקבל את הטיפול ההולם שיאפשר לכם לשנות את חייכם.

 

לסיום

עד כאן הפירוט אודות האופציות החדשניות ביותר לטיפול בגליובלסומה שכדאי להכיר. רגע לפני סיום המדריך הנוכחי ובהזדמנות זו, אנו מאחלים לכם ולקרובים שלכם בריאות איתנה.

פנים

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!