מה ההבדל בין השתלת שיניים רגילה לבין השתלת שיניים ביום אחד?

אין דבר נורא יותר מלאבד שיניים, בוודאי תיטו לחשוב, כי החלופה היא הרכבת שיניים תותבות. אומנם זה יחזיק מעמד כמה עשורים, אבל כל מה שכרוך בתפעול שלהן, לא שווה באמת את ההשקעה. האפשרות הטובה ביותר היא לעבור טיפולי השתלה של שתלים דנטליים, שיספקו לכם את הפונקציונליות ואת החוזק הכי משמעותיים.

יש שתי אופציות כיום – האחת, השתלת שיניים רגילה, שבה יש להמתין זמן רב מטיפול לטיפול, לחכות שהמקום יבריא. והשניה, השתלת שיניים ביום אחד, שבכמה פגישות מועטות במרפאת השיניים מסיימים את כל התהליך. אנו ממליצים לכם לקרוא בסקרנות רבה את כל מה שיובא לפניכם כעת, ותוכלו למצוא – מה ההבדל בין השתלת שיניים רגילה לבין השתלת שיניים ביום אחד?

 

מה כה מייחד את מרפאת השיניים אדנטיקה סמייל?

צוות העובדים המקצועי של מרפאת השיניים אדנטיקה סמייל, יספק לכם שירות אדיב ואמפתי, במקביל למיטב הפיתוחים בענף טיפולי השיניים, כמו לדוגמה – השתלות שיניים מורכבות רק ביום אחד, טיפול שיניים בהרדמה, הבנה של טיפול במבוגרים שסובלים מחרדות של רופאי שיניים, וכל מיני טכנולוגיות ייעודיות, לשם טיפולי שיניים נדירים, לרבות – התפוררות בסיס העצם, וכיוצא בזאת.

.

מה ההבדלים הבולטים בין השתלת שיניים רגילה לבין השתלת שיניים ביום אחד?

התרחשה מהפכה אמתית בתחום של השתלת השיניים, והיא בדמות של השתלות שיניים ביום אחד. דבר כשלעצמו מקצר את זמני ההמתנה הידועים של השתלת שיניים רגילה של כמה חודשים, רק למספר שעות.

בעוד השתלת שיניים רגילה מחייבת כמה הליכים כירורגיים, שצריך להמתין בין טיפול לטיפול של כמה חודשים, ולעתים מדובר על המתנה של כעשרה חודשים, על מנת שיהיה אפשר לבצע אינטגרציה ואף ריפוי מספקים, בהשתלת שיניים ביום אחד הכול מתחיל ומסתיים במשך מפגש אחד.

בעוד השתלת שיניים רגילה לוקחת עת מרובה, משום שהליך כירורגי מבוצע בעצם הלסת, בה משתילים בורג ממתכת, מה שמצריך בין שבוע לבין שבועיים זמן החלמה, וכן עוד בין שלושה חודשים לבין חצי שנה עד שהעצם תצמח מסביב לשתלים ושתתמזג עם עצם הלסת, כאשר בניתוח זה מבצעים חתך זעיר לתוך עצם הלסת, על צמת לחבר את התמיכה לטיטניום, שכרוך בעוד שבועיים החלמה, אך אי אפשר להניח את הצמדת הכתר עד שיעבור עוד חודש וחצי, בהשתלת שיניים ביום אחד עושים הליך כירורגי רק במפגש בודד. וההשתלה היא זמנית עד למבנים הקבועים. מה שמצריך שלושה מפגשים.

 

האם לסיכומו של דבר באמת עדיף השתלת שיניים ביום אחד?

בסיכומו של דבר אי אפשר להתווכח עם העובדות שלהשתלת שיניים ביום אחד יש בונוס מוביל של התמזגות הישר אל העצם בלי כל בעיה, נרפאים הרבה יותר מהר, והשמת השתלים באותו היום מונעת מהחיידקים להיכנס אל הפה. השתלות שיניים ביום אחד מהן נוחות, בשל העובדה שאפשר לבצע את הפרוצדורה כולה בכמה שעות בלבד, במקום "למרוח" אותה על הרבה חודשים.

רופא שיניים

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

הכירו השירותים של אסטריקס פיזיותרפיה!

אסטריקס פיזיותרפיה הוא מרכז מוביל המספק שירותי פיזיותרפיה מקיפים ומותאמים אישית. המרכז, בניהולו של צוות מיומן ומנוסה של פיזיותרפיסטים, מחויב לספק את הטיפול האיכותי ביותר