מי זקוק למיטה סיעודית חשמלית?

ישנם מקרים שבהם מיטה רגילה אינה מספיקה, כך שיש צורך הכרחי במיטה סיעודית חשמלית שעונה על צרכים שונים של המטופל.

בעקבות ריבוי שאלות שקיבלנו לאחרונה בנושא, החלטנו לצאת ולבדוק – מי זקוק למיטה סיעודית חשמלית ואיך אפשר לרכוש אחת כזו? קראו את השורות

הבאות ותגלו את כל המידע שאתם צריכים לדעת בנושא.

 

פירוט אודות אופן איסוף הנתונים בנושא

אנו מוכרחים להודות שהתבקשנו לכתוב על הנושא ממש לפני כמה ימים למרות שציינו שאין לנו שום מידע בתחום. הדבר הוביל לכך שנאלצנו לצאת לשטח כדי לבדוק נתונים מהימנים. כדי להביא בפניכם את כל המידע בנושא, נפגשנו עם הגורמים הבאים:

  • מטפלים סיעודיים
  • אחיות סיעודיות
  • רופאים ממחלקות סיעוד
  • קרובי משפחה של אנשים שהוגדרו כ"סיעודיים"

המפגשים עם האנשים הללו סייעו לנו להכיר את התחום לעומק ולהבין בעצם מי זקוק למיטה שכזו.

 

מי זקוק למידה סיעודית חשמלית?

שמענו לא מעט פרטים מכל הגורמים שעמם נפגשנו. את כל המידע סיכמנו לכמה שורות, כך שאנחנו יכולים להגיד לכם שאנשים סיעודיים הם אלו שישנים לא פעם על מיטה סיעודית חשמלית מתכווננת בגלל הסיבות הבאות:

  • קושי לקום מהמיטה
  • קושי לצרוך אוכל ושתייה
  • צורך בהחלפת חיתול באופן נגיש
  • קושי בישיבה ובקימה

המיטה הסיעודית שמתכווננת, עולה ויורדת בהתאם לצורך, מאפשרת למטפלים של האנשים הסיעודיים לסעוד אותם באופן הנוח ביותר. כפי שאנשים בעלי נכויות ואנשים שהוגדרו כסיעודיים מתקשים בהליכה ולכן הם מוצאים את עצמם מתניידים באמצעות כסאות גלגלים, כך יש לא מעט אנשים שמסתייעים במיטה חשמלית כדי להקל על עצמם בכל הנוגע לפעולות שצוינו לעיל.

 

איך אפשר לרכוש מיטה סיעודית חשמלית?

ניתן לרכוש מיטה סיעודית חשמלית באמצעות אחת מהדרכים הבאות:

  1. רכישה פרונטלית בחנות ייעודית
  2. רכישה אונליין בחנות מקוונת

מרבית האנשים שייסעו לנו בכתיבת מדריך זה ציינו כי הם בחרו להזמין את המיטה באמצעות רכישה מקוונת. לדבריהם, המצב המורכב שקיים בקרבתם שדורש טיפול באדם סיעודי אינו מאפשר להם להגיע בדרך כלל אל החנות. רכישה מקוונת מאפשרת לקנות את המיטה מהבית, ללא מאמץ.

 

איך תוכלו לדעת שאתם רוכשים את המיטה מחנות אמינה?

אתם צריכים להיות בטוחים שאתם רוכשים את המיטה מחנות אמינה שהרהיטים שלה עומדים בתקנים מחמירים של מכון התקנים. כדי שתוכלו לבדוק זאת, עליכם לשאול מכרים אם הם רכשו ממנה בעבר (ואם כן, תשאלו לדעתם) או שתפנו אל הרשת ותערכו חיפוש מקיף אודות החנות. כך תוכלו לקרוא חוות דעת שנכתבו על החנות ולראות אם היא נחשבת לאמינה או שלא.

 

לסיום

עד כאן כל הפרטים שאתם צריכים לדעת אודות מיטה סיעודית חשמלית. כעת אתם יודעים מי זקוק לה ואיפה ניתן לרכוש אותה, כך שנותר לכם פשוט ליישם את הנכתב לעיל. בהצלחה!

חדר שינה

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

מה זה קורס MBCT בשיטת מיינדפולנס?

בחיים המערביים של ימינו, המלאים בחרדות ומתחים נפשיים, מספר האנשים אשר נמצאים בקשיים נפשיים וחווים אפיזודות של דיכאון, הולך וגובר. על מנת להתמודד עם בעיות