מנורה טיפולית: במה מסייעת מנורת מלח?

 

מנורת מלח עשויה ממל טבעי הנחצב ממכרות מלח. המנורה מפיצה מולקולות נתרן כלוריד בחלל זאת בנוסף למינרלים שונים המביאים את גוף האדם לאיזון הוליסטי ומסייעים למערכות הגוף בהתמודדות עם מחלות ואלרגיות. פליטת מולקולות המלח לאוויר אפקטיבית עבור מבוגרים ומיןעדת גם לילדים ותינוקות. יעילות המנורה הטיפולים הוכחה כמסייעת ופותרת מגוון בעיות רפואיות. מנורת המלח – יתרונות ומידע נוסף.

 

מנורת מלח

מנורת מלח הינה אבן מלח גבישית שנחצבה מבטן האדמה במכרה מלח מאושר וסותתה על מנת להכיל נורית תרמית. הנורית מחממת את המלח וגורמים לפליטת יונים שליליים מהגביש.

 

מנורת מלח טיפולית – למי ולמה מיועדת ?

מנורת מלח הינה כלי טיפולי יעיל בעיקר עבור בעיות נשימה אצל מבוגרים, תינוקות וילדים.

הפרעות נשימה הן בעיה שכיחה הקיימת אצל אחוזים ניכרים מהאוכלוסייה. מנורת מלח מקלה על קשיים נשימתיים, יעילה בטיפול בסימפטומים של הפרעות נשימה ומציעה טיפול משלים בלתי פולשני לטיפול בבעיות נשימה. בנוסף, משפרת יכולות חמצון ריאתיים, נוגדת זיהומים ומסייעת בחיזוק המערכת החיסונית.

 

טיפול במנורת מלח לילדים ותינוקות

מנורת מלח ידועה כמסייעת לטיפול במחלות אסמטיות, סטרידו ומחלות נוספות העלולות לגרום לפגיעה במערכות הנשימה אצל תינוקות וילדים.

 

טיפול במנורת מלח למבוגרים

בנוסף לסיוע בטיפול בהפרעות נשימה ומחלות נוספות הפוגעות בתפקוד הנשימתי התקין, מנורת מלח ייעודית לשיקום מערכת הנשימה בקרב מבוגרים שנגמלו מעישון או נפגעו כתוצאה מזיהום אוויר.

 

תהליך הפעילות של מנורת מלח

הפעלת מנורת מלח משחררת מולקולות נתרן-כלוריד. מולקולות אלו מתפזרות בחלל החדר וחודרות למערכות הנשימה ולמערכת הריאתית של השוהים בחדר. המולקולות יוצרות בחללים השונים במערכת הנשימה תנועה היפרטונית המגבירה את תנועת הנוזלים בריאות ומגבירה הליכים של סילוק פתוגנים באמצעות הפרשת ליחה.

 

מנורת מלח – איך זה עובד?

ריכוז גבוה של יונים שליליים באוויר נחשב לבעל סגולות ריפוי, כאשר אוויר ים ואוויר הרים עשירים ביונים שליליים.

כאשר אטום רוכש עודף אלקטרונים נוצרים יונים שליליים (אניונים). יונים אלו נפוצים בעיקר בסביבה טבעית.

יונים שליליים מתקשרים באופן טבעי למזהמים וגורמים לשקיעתם באמצעות כוח המשיכה. כך מנטרלים יונים שליליים מזהמים העלולים לגרום לגירויים נשימתיים, אסמטיים או אלרגיים.

כיום, רבים ממטהרי האוויר משתמשים בשיטה זו על מנת לסייע בסילוק חלקיקי מזהמים מהאוויר אותו אנו נושמים.

מנורת מלח המרססת לאוויר יונים שליליים מסייעת בנטרול וסילוק מזהמים ובטיהור האוויר לנשימה טובה ובריאה יותר.

 

מנורת מלח – יתרונות משמעותיים

מנורת מלח מייצרת ריכוז גבוה של יונים שליליים, מחממת את האווירה בחלל ומשפרת מצב רוח, בנוסף רסיסי המלח מייבשים לחות ובכך מנטרלים מצעים לצמיחת חיידקים. בנוסף לסיוע בבעיות נשימה מנורת מלח ידועה כמשפרת ומקלה על תסמיני עייפות, כאב ראש, מיגרנות ובעיות שינה לצד הקלה על שיעול, ברונכיטיס, צינון וסינוסיטיס. המנורה מנקה, מטהרת ומסננת את האוויר וסופחת אבק ומתכות רעילות.

שני נרות

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

מדרסים מומלצים ב 2020

מה באמת צריך לדעת כל מי שרוצה לקנות מדרסים חדשים בשנת 2020? והאם המדרסים של ימינו באמת יכולים לתת את התמיכה שלה אנחנו זקוקים? כל