ניתוחים פלסטיים – בארץ או בחו"ל?

בין אם מדברים על ימי הקורונה או על ימי חול רגילים, ניתוחים פלסטיים להגדלת חזה עושים רק קרוב לבית. נכון, תמיד ניתן לאתר מנתח פלסטי מומלץ בחו"ל להרמת חזה או להגדלתו, אבל חשוב גם לקחת בחשבון את השירות הרפואי שתקבלי לאחר הניתוח.

ניתוחים להגדלת חזה הלכו ונהפכו יותר ויותר נפוצים בשני העשורים האחרונים, בעוד שבמקביל, השיטות בהן הרפואה משתמשת השתכללו גם הן. בשל העובדה שניתוחים מסוגים אלו נהפכו כל כך פופולאריים בשנים האחרונות, עולה השאלה: היכן מומלץ לעבור ניתוח להגדלת חזה, בארץ או בחו"ל? לדעתנו האישית, ניתוחים אלו מומלץ לעבור בארץ, אלא אם כן את מתכננת תקופת התאוששות בחו"ל. במילים אחרות, קחי בחשבון שלאחר הניתוח, לפעמים יש צורך בשירותים רפואיים מסוגים כאלו ואחרים. נסביר:

 

מדוע מומלץ לעבור ניתוח להגדלת חזה בארץ?

אמנם ניתוחים להגדלת חזה נחשבים בטוחים למדי ובדרך כלל גם לא מלווים בהסתבכות רפואית, אבל כמו שחכמים מאיתנו כבר אמרו, אסור לסמוך על המזל. מה יקרה אם חלילה ניתוח פשוט להגדלת החזה שלך יסתבך? במקרים אלו, תמיד חשוב להיות קרובים לבית.

בעוד שחלק מהנשים יעדיפו לאתר בארץ מנתח פלסטי מומלץ להגדלת חזה, וגם יבינו את החשיבות שבכך, נשים אחרות לעיתים יעדיפו לאתר מנתח בחו"ל או רופא מומלץ. מי צודקת ומי טועה? כנראה שאין צודקת וטועה, כל אישה ורצונותיה. יחד עם זאת, כשמדברים על ניתוח הגדלת חזה או הרמתו, חשוב להבין שבכל מקרה חשובה הנגישות לשירותים רפואיים בזמן ההתאוששות.

 

התאוששות לאחר הגדלת חזה במקום בטוח ואוהב

לא פעם, נשים עשויות לחוש בבחילות ובכאבי ראש, בכאבים בגוף, סחרחורות וכו'. במקרים אלו, כמובן שיהיה חשוב להיות בארץ ובמקום בטוח. וכשאנחנו אומרים "מקום בטוח", אנחנו לא מתכוונים רק פיזית, אלא למקום שמרגיש למטופלת בטוח בבחינה הרגשית גם.

ככל שתרגישי יותר נינוחה בזמן ההתאוששות ותהיי במקום בטוח, או מוקפת באנשים שאת סומכת עליהם ואוהבת, כך ההתאוששות תהיה מהירה יותר. חכמים מאיתנו כבר מזמן דיברו על הקשר העמוק בין הבריאות הפיזית למצבנו הרגשי והנפשי.

 

ניתוחים פלסטיים בחו"ל או בארץ?

בחו"ל ישנם מנתחים פלסטיים מעולים לניתוחי הרמת חזה כמו גם הגדלת חזה, אין ספק. יחד עם זאת, אם את מתכננת לעבור ניתוח מסוג זה בחו"ל, יהיה עלייך גם לקחת בחשבון את העלויות של השהייה במדינה זרה בזמן התאוששות. לרוב, נשים בוחרות להתאושש במלונות, מה שעשוי להיות יקר למדי.

בכל מקרה, יהיה עלייך לעבור את הניתוח הזה באופן פרטי בלבד, אלא אם כן את אזרחית ל אותה מדינה בה הניתוח מתבצע ואת זכאית לזכויות כאלו ואחרות. בשורה התחתונה, ניתוח פלסטי מסוג זה מומלץ לעבור בארץ. במיוחד בהתחשב בעובדה שכיום ישנם מנתחים מעולים בארץ.

אישה לאחר ההגדלה

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!