סוגי תוספות שיער וההבדלים ביניהם:

כל אחת רוצה להרגיש טוב עם עצמה ועם המראה שלה, ונשים רבות משקיעות מאמצים רבים על מנת להגיע למצב בו הן בטוחות בעצמן ומרגישות בנוח עם איך שהן נראות.

אחד הדברים שמשפיעים על תחושה זו הוא השיער שלנו – חלק / מתולתל, קצר / ארוך, אסוף / פזור, תסרוקת פשוטה / מסובכת, אלו רק חלק מהאפשרויות העומדות לרשותנו לעיצוב השיער שלנו בכל יום.

נשים מוציאות מאות שקלים על טיפוח השיער שלהן – מרכך, שמפו, סירומים, מסכות, ג'ל, שמנים, פן, מחליק, תספורות וטיפולים שונים, חלקם מכילים חומרים כימיים שמזיקים לשיער בכל מיני דרכים ושימוש מוגזם או שגוי עשוי להזיק

מאוד לשיער ואף להרוס אותו.

חלק מן הנזקים הנגרמים לשיער בעקבות שימוש במוצרים שלא מתאימים לסוג ספציפי או מסיבות אחרות כוללים איבוד הברק של השיער, קשקשים וקשרים, שיער דליל ונשירה.

למזלנו, קיימות דרכים רבות לתקן את הנזק ולטפח את השיער בצורה נכונה שמתאימה לכל אחת בדרך שלה.

אחת הדרכים האלו היא שימוש בתוספות שיער.

התוספות מעניקות לשיער מראה מלא ושופע ומסייעות בחיזוק השיער.

 

ישנו מגוון רחב של תוספות שיער:

אופן החיבור:

  • קליפס – התוספות מתחברות לשיער באמצעות קליפס, ישנם סוגים שונים (אסיאתי, אירופאי…) וסגנונות שונים (מתולתל, חלק, גלי), חיבור זה פשוט לביצוע.
  • מדבקה – חיבור התוספות מתבצע באמצעות דבק דו צדדי, חיבור תוספות שיער מסוג זה הוא חיבור מורכב יותר ויש לשים לב לפרטים הבאים: עובי התוספת, מיקום המדבקה, עובי קבוצת השיער שאליה מחברים את התוספת, הקפדה על חיבור התוספות לשיער יבש בלבד ועוד.
  • טרסים – תוספות שיער אסיאתיות התפורות ליריעת בד דקה. ניתן לחבר את התוספות באמצעות דבק ייעודי לשיער, ניתן גם לחבר באמצעות קליפסים, תפירה לשיער או בצמות.

ניתן גם לחבר את התוספות באמצעות גומיות, חרוזים, הלחמה ועוד.

 

סוג השיער:

  • שיער מעובד – שיער טבעי שעבר תהליך מסוים הכרוך בהתערבות בחלקיקי השערה. סוגשיער זה הוא הנפוץ ביותר בשוק אך אינו מומלץ לשימוש לתקופה ארוכה ובדרך כלל מחזיק ל2-3 הדבקות.
  • שיער בתולי – השיער באיכות הגבוהה ביותר, נלקח בדרך כלל מתורמת צעירה ולא עבר שום תהליך. שיער זה די נדיר בשוק. השיער הבתולי בעל אורך החיים הגבוה ביותר וניתן להדביק מחדש מספר רב של פעמים.

ישנו גם שיער חיה, שהוא עבה יותר ולכן נתפס כפחות איכותי משיער אדם, סוג זה די נפוץ בעקבות העלות היחסית זולה.

מספרות ומכונים רבים מציעים שירות לחיבור תוספות שיער בדרום, צפון, מרכז ועוד.

תוספות השיער נעשו נפוצות יותר בשנים האחרונות ומכונים וספרים רבים מציעים מגוון רחב של תוספות לכלל סוגי השיער על כל הסגנונות השונים. בעקבות זאת נוצרת תחרות על תשומת הלב של הלקוחות ומכונים רבים מציעים מבצעים והנחות, כמו למשל המרכז לתוספות שיער הרמס באר שבע המציע מבצע מיוחד לתוספות שיער החל מ999 ₪.

 

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!