מה עדיף עדשות מגע או משקפי ראייה

ישנם רבים המעדיפים משקפיים, ישנם אנשים שלא יכולים לראות את עצמם איתם.

ובכן, כשיש בעיות ראייה בין אם הן בעיות גיל, רפואיות, תורשתיות עולה שאלה והיא האם כדאי משקפיים או עדשות מגע? או האם כדאי פשוט לשלב ביניהן?

 

עדשות ראייה

עדשות מגע מאוד יעילות בתיקון ראייה כאשר יש מספרים חריגים או למשל צילינדר גבוהה. ישנם מקרים גם שיש מספרים גדולים בין העיניים או סוגים שונים של פזילה. במקרה כזה, כמו צילינדר למשל, איכות וחדות הראייה במשקפיים יכולה להיות יחסית מוגבלת, זה מכיוון שיש מרחק בין עדשת המשקף לבין העין. ישנם אנשים שגם סבורים שמשקפיים פחות אסתטיות מלשים עדשות מגע , אך זאת מכיוון שיש להם יותר רגישות למסגרת הפנים שלהם ויכולים לראות במשקפיים סוגיה לא נוחה.

 

משקפיים

למעשה משקפיים הם האמצעי האופטי הפשוט ביותר. משקפי ראייה נחשבות כאמצעי בטוח, ויעיל מאוד. ניתן לעשות סוגי משקפיים שונים כמו משקפיים מולטיפוקל, או אפילו לשלב משקפי שמש וראייה אופטימיים. כיום יש שם משקפיים המתחלפות למשקפי שמש וכך משלבות את המשקפיים כאחד. מה גם שבשנים האחרונות פותחו עדשות מאוד דקות למשקפיים, כך שכמעט ולא ניתן להרגיש בכבדות העדשה על האף אם מדובר במספר גבוהה יחסית. מה גם שהמשקפיים נראות מאוד טוב בצורה אסתטית. ישנם אפילו אנשים שמרכיבים משקפיים ללא מספר ומאוד אוהבים את הצורה האסתטית שזה מוסיף להם.

 

משקפי ראייה או עדשות מגע?

כמובן ששאלה כזו היא מאוד אינדיווידואלית. ישנם אנשים שיעדיפו את המשקפיים, כי משקפיים אינן מצריכות טיפול, מחזיקות מעמד לאורך זמן, לא יכולות ליצור רגישות גבוהה או יובש, וגם פריט אופנה נהדר. עם זאת, ישנם אנשים שיעדיפו עדשות מגע, כי הם יראו יותר עם העדשות, הם ירגישו ששדה הראייה שלהם יותר פתוח, וכמובן מבחינה אסתטית הם מרגישים יותר טוב עם עצמם.

עדשות ראייה זקוקות לתחזוקה, וצריך להשתמש כאשר לא מדובר בעדשות יומיות בחומר חיטוי על בסיס קבוע על מנת למנוע הצטברות של חלבונים, חיידקים ושומנים שיכולים להיווצר על העדשה. הבחירה בין עדשות מגע לבין משקפיים היא אישית, וכל אדם בסופו של דבר מתנהל עם מה שנוח לו יותר. יש אפשרות גם לשלב בין עדשות המגע לראייה, ויש ימים שאפשר להיות עם משקפיים ובימים אחרים להיות עם עדשות מגע. כך תוכלו להנות משני העולמות ולתת לעיניים שלכם מגוון וכך לדעת מה אתם מעדיפים יותר ומה נוח לכם יותר.

 

לסיכום

הבחירה בין עדשות ראייה ובין משקפיים הוא אינדיבידואלי, יש יתרונות למשקפיים שאין לעדשות וההפך. מומלץ לשלב בין עדשות ראייה למשקפיים עד שתגלו מה שהכי נכון עבורכם. קחו בחשבון שעדשות ראייה זקוקות לתחזוקה, אך יש אנשים שמתרגלים אליהן ולא יכולים להרכיב משקפיים. לכן מומלץ להשתמש גם במשקפיים וגם בעדשות יחד.

 

קופסת עדשות

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

3 טיפולים אלטרנטיביים ששווה להכיר

אם הנכם סובלים מכאבים כלשהם בגוף, וודאי כבר פניתם לרפואה הקונבנציונלית (קרי, רופא המשפחה שלכם) במטרה למצוא פתרון ומזור לכאבכם. עם זאת, גם הרפואה הקונבנציונלית

השתלת שיניים על ידי כתר זירקוניה

כתר זירקוניה הוא כתר מיוחד לשיניים. בהשוואה לכתרים מחומרים אחרים, כתר זירקוניה הוא עמיד בצורה יוצאת דופן, אסתטי ואפילו זול יותר מכתרים איכותיים אחרים. אם