דרך המהירה לעזרה בקבלת רישיון לקנאביס רפואי

כנראה שאם אתם סובלים מכאבים או מחלה כרונית שמעתם כבר על טיפול בקנאביס רפואי.

לצערנו, קנאביס רפואי הוא עדיין לא חוקי בארץ ולכן יש לעבור תהליך של הוצאת רישיון קנאביס בשביל לקבל את הטיפול בשמן ובכך לשפר את איכות חייכם, להקל בכאבים ואף לטפל במחלה עצמה.
במאמר הבא נרחיב על הדרך היעילה והנכונה ביותר להוציא רישיון קנאביס רפואי.

 

שלב א':

קנאביס רפואי נחשב לצמח בעל סגולות רפואיות רבות עוד משחר ההיסטוריה, ובעשור האחרון התדמית השגויה שקיבל "סם רחוב" התפוגגה אט אט והמודעות לסגולות הייחודיות של הצמח הזה רק מוכיחות את יעילותן בעוד מקרים רפואיים ונפשיים מורכבים.
צמח הקנאביס אינו נחשב תרופה, והוא נמצא תחת ההגדרה של סם. סוג מסוים של שמן קנאביס בעל חומר THC גבוהה נחשב גם לסם מסוכן ולכן הצריכה בו היא שונה מתרופות רגילות.
כאשר אנחנו רוצים תרופה אנחנו הולכים לרופא שיתן לנו מרשם ולאחר מכן הולכים לבית המרקחת, כשמדובר בשמן קנאביס יש צורך ברישיון. את הרישיון ניתן להשיג על ידי רופא מורשה (ישנה רשימת רופאים מורשים באתר של משרד הבריאות).

 

שלב ב':

שלב ב' הוא בעיקר על האם מגיע לכם רישיון קנאביס רפואי על פי התקנים שהוגדרו בארץ.
תחילה חשוב שתדעו כי לא כל מחלה או בעיה רפואית תאפשר לכם היתר או רישיון לקנאביס רפואי. ידיעה שנייה שחשוב שתדעו היא שגם אם אתם סובלים מאחת או יותר מהמחלות או הבעיות הרפואיות שאמורות לזכות אתכם ברישיון קנאביס, אתם עדיין לא זכאים לרישיון ללא בירוקרטיה ובאופן אוטומטי ואתם תצטרכו לעבור את תהליך הוצאת הרישיון באופן מלא.

אז, איך מקבלים רישיון לקנאביס רפואי?
לפחות כרגע, הגישה הרווחת של משרד הבריאות היא ההוכחה כי השימוש בתרופות הקונבנציונליות לא אפקטיבי ושאתם עדיין סובלים מתסמינים והפרעות לקיום אורך חיים תקין. לכן קודם כל עליכם לערוך בדיקה פרטנית עבור כל אחת מהבעיות הרפואיות\ נפשיות המצוינות מטה:
סרטן, כאב, איידס, קרוהן, קוליטיס, טרשת נפוצה, תסמונת טורט, אפילפסיה, חולים סופניים, פוסט טראומה ופרקינסון.

אם אתם עונים על אחת או יותר מהבעיות הרפואיות שציינו ברשימה, כנראה שאתם זכאיים לרישיון קנאביס ועליכם רק למצוא את הרופא המתאים לקבלת רישיון רפואי חוקי בארץ.

 

שלב ג'

לאחרונה עוד ועוד רופאים מוצאים בצמח הקנאביס כתורפה מטפלת לגיטימית ויעילה ולכן קל יותר למצוא רופא שינפיק לכם רישיון קנאביס רפואי.
הנה רשימת הרופאים שמאושרים על ידי משרד הבריאות להנפיק רשיונות קנאביס רפואי.

אם אתם חושבים כי מגיע לכם רישיון קנאביס ואתם לא עומדים בתנאים של הרשימה מעלה אתם יכולים להגיש טופס מקוון ליק"ר והם יבחנו את המקרה הספציפי שלכם והם היחידים שיכולים לאשר חריגה ולאפשר לכם להשיג קאנביס ע"י ספקי קנאביס חוקיים.

 

פרחים וג'וינטים

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

5  סגולות של שמן קנאביס על גוף האדם

בשנים האחרונות מדובר רבות על השימוש בשמן קנאביס כטיפול במחלות ובמכאובים. סביר להניח שאתם יודעים שלשמן קנאביס יש לא מעט סגולות על גוף האדם שקשורות