מה זה קורס MBCT בשיטת מיינדפולנס?

בחיים המערביים של ימינו, המלאים בחרדות ומתחים נפשיים, מספר האנשים אשר נמצאים בקשיים נפשיים וחווים אפיזודות של דיכאון, הולך וגובר. על מנת להתמודד עם בעיות רגשיות אלו, פותח קורס MBCT בשיטת מיינדפולנס, אשר מסייע להתגבר ולהתמודד עם קשיים אלו. מה זה קורס MBCT וכיצד הוא עובד? בואו נתחיל.

 

מהי שיטת מיינדפולנס?

מיינדפולנס, או בעברית, קשיבות, הינה שיטה פסיכולוגית, אשר מטרתה למקד את האדם להיות נוכח בהווה של חייו, ולחיות חיים שקטים ושלווים, מתוך קבלה. השיטה הגיעה דרך תרגול בודהיסטי, ועשתה את דרכה בעולם הפסיכולוגיה וחקירת המוח.

מדובר בשיטה נרכשת, אשר עובדת על הכוונת תשומת הלב של האדם לחיות את הרגע. הדבר מסייע לפתיחות לקבלת מידע ודרך כך, להרחיב את המודעות העצמית של האדם.מדובר במסע אישי, אשר כל התקדמות בו, מובילה לקשיבות ושלווה עצמית, והיעדר שיפוטיות. למעשה, השיטה משנה את דרך ההסתכלות של האדם על העולם.

 

איך השיטה עוזרת?

השיטה כוללת תרגול קשיבות, ונמצא כי היא מסייעת בהשגת מטרות רבות. בין היתר, ניתן למנות את הגברת היכולת של האדם להתבונן ולהיות נוכח בהווה, העצמת תחושותיו האישיות של האדם, הימנעות משיפוטיות, הגברת הריכוז ועוד. בשורה תחתונה, שיטת מיינדפולנס, מסייעת לאדם להגיע לשלווה ולחוות את חייו באופן בהיר.

מיינדפולנס מאפשרת את פיתוח יכולות הריכוז שלנו, את וויסות הרגשות ואת היכולת שלנו להתמודד עם הלחצים והקשיים העולים.

 

MCBT

MCBT –Mindfulness Based Cognitive Therapy . מדובר על טיפול קוגנטיבי, אשר הוכח כמשפיע ומסייע בטיפול באדם אשר שרוי במצב של חרדה ודיכאון. השיטה מתבססת על אימון על מחשבות, רגשות ותחושות. מטרת השיטה היא צמצום ההשפעות החרדה והדיכאון, אשר מהוות קושי רב בעבור אנשים רבים, ושיפור איכות חייהם.

 

קורס MCBT – מהו?

מדובר בקורס אשר משלב אימונים מוחיים, מדיטציה, חקירת הקשיבות, וכן המודעות והקשיבות לגוף ולנפש, יחד עם עבודה על הבנייה קוגניטיבית, על מנת לזהות מצבי חרדה ודיכאון ולמנוע אותם.

קורס MCBT בשיטת מיינדפולנס, מפתח את יכולותיו של האדם, להיות נוכח וקשוב לרגע ולהווה, תוך הימנעות משיפוטיות. הקורס מאפשר הרחבת היכולת להתמודדות עם תסכולים וכאב, ללא חווית היבהלות ולחץ. הקורס מאפשר חקירת התודעה והקשיבות, ומעודד הלך רוח ער, פתוח ומקבל.

 

למי זה מתאים?

הקורס מתאים לאלו אשר חוו אפיזודות של דיכאון, לאלו אשר נמצאים תחת טיפול תרופתי המונע דיכאון, וכן לאלו המעוניינים ללמוד שיטות ודרכים אשר מונעות מחשבות טורדניות, ומחזקות את יכולות התגובה שלהם.

מה זה קורס MBCT בשיטת מיינדפולנס?

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

מה לומדים בקורס עזרה ראשונה

לימודי עזרה ראשונה הם עבור אנשים שרוצים לרכוש ידע, מיומנות שונות וכלים להצלת חיים. אם ברצונכם לממש את כל הדברים הללו, לימודים בקורס עזרה ראשונה