אילו שיטות יש ליישור שיניים שקוף

יישור שיניים שקוף הינו הליך אשר המון אנשים מעוניינים בו.

זאת היות ומאפשר להם להשיג את החיוך בהם מעוניינים תוך שאין הסובבים מבחינים כי אדם כלל עובר אותו.

קיימות מגוון שיטות לתחום יישור שיניים שקוף, אם כי חשוב שתכירו מספר שיטות ספציפיות.

 

שיטת האינויזליין

הכנה ותכנון

במסגרת שיטה זו, מתוכננת התוכנית אותה בונה לכם האורתודנט על ידי תוכנת מחשב ייעודית. לאחר יצירת תוכנית זו האורתודנט יוצר מספר פלטות שקופות אותו נותן למטופל, כאשר עליו להחליף את פלטות אלו, הנקראות קשתיות, מידי שבוע. מטרת החלפתן הינה כי השיניים יעברו שינוי הדרגתי ומדויק עד להגעה לתוצאה הסופית.

הכנת התוכנית באופן וירטואלי, תוך שימוש במחשב וטכנולוגיות מתקדמות נוספות, מביאה לכך שהפלטות הנוצרות מותאמות לכל מטופל בצורה מדויקת.

 

יתרונות השיטה

מדובר בשיטה המאפשרת לנוקט בה לשמור על אסטטיות. הרי שמדובר בפלטות שקופות שלא ניתן להבחין בהן. לצד זאת, היות והפלטות מאוד דקות, אין הן מסבות כל סוג של כאב לאורך הטיפול מלבד בימיו הראשונים. בהמשך לכך, נבחין כי שיטה זו הינה מאוד היגיינית ואף גם נחשבת לקצרה יחסית.

 

חסרונות השיטה

אין קיימים המון חסרונות לשיטה יישור שיניים שקוף זו, אם כי אכן קיימים שתיים. ראשית, שיטה זו מצריכה את המטופל להיות מחויב לטיפול תוך שמוכן לשתף פעולה עם הוראותיו באופן מלא. זאת, היות ולאורך הטיפול צריך המטופל להרכיב את הקשתיות כ22 שעות ביום. שנית, מדובר בטיפול יחסית יקר, בייחוד ביחס לשיטת טיפול הגשר.

 

שיטת האינקוגינטו

הכנה ותכנון

בסוג טיפול זה נבחין כי חל שימוש בסמכים, מעין מנגנונים אשר תומכים בשיניים. שיטת זו איננה רק כוללת שימוש בסמכים אלא גם בקשתות מתכתיות קטנות אשר הן בעצם הגורם אשר מפעיל כוח ומביא ליישור השיניים.

 

יתרונות השיטה

לשיטת יישור שיניים שקוף זו יתרונות מגוונים. ראשית, שיטה זו הינה מאוד אסטטית. הרי שכאשר מטופל מחייך לא ניתן להבחין במכשור המחובר בפיו. לצד זאת, ניתן להגיע באמצעות שיטת טיפול זו לתוצאות מדויקות.

 

חסרונות השיטה

לשיטת זו מספר חסרונות כאשר אחד מהם הינו כי מדובר בשיטה אליה צריך להסתגל המטופל. זאת היות וההליך תחילה מפריע ללשון בזמן אכילה ודיבור. בהמשך לכך, מדובר בשיטה יקרה באופן משמעותי מטיפולים אחרים ואף בשיטה במסגרתה הטיפול ארוך יחסית.

 

שיטת יישור באמצעות סמכים שקופים העשויים מחרסינה

הכנה ותכנון

שיטת יישור שיניים שקוף זו מאוד דומה לשיטת האינקוגיטו, אם כי ההבדל ביניהם הינו כי שיטה זו כוללת סמכים העשויים מחרסינה ולא ממתכת.

 

יתרונות השיטה

שיטה זו אף מקנה למטופל אסתטיקה טובה יותר מזו שמקבל במסגרת שיטת האינקוגינטו.

 

חסרונות השיטה

במסגרת שיטה זו אין המרכיבים שבפה בלתי נראים לחלוטין, דבר שפוגם בנראות במובן מסוים ואף במטרתו המרכזית של יישור השיניים השקוף. קרי, כי זה שומר על דיסקרטיות.

 

הכי חשוב לדעת שגם יישור שיניים שקוף מחיר – שווה כל שקל.

 

טיפול רפואי

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

מי זקוק למיטה סיעודית חשמלית?

ישנם מקרים שבהם מיטה רגילה אינה מספיקה, כך שיש צורך הכרחי במיטה סיעודית חשמלית שעונה על צרכים שונים של המטופל. בעקבות ריבוי שאלות שקיבלנו לאחרונה