3 פתרונות להתקרחות מהרפואה הסינית

התקרחות – הפחד הגדול ביותר שקיים אצל כל גבר. רגע אחד יש לך שיער שופע, גולש עד הישבן. ברגע לאחר מכן, אתה נשרף מהשמש בקרקפת, מקבל תגובות מחברים על המפרצים שכבר הגיעו לספרד. ברפואה הסינית קיימים פתרונות שונים להתקרחות, להלן שלושה מהם:

 

הקדמה

התקרחות היא פרוצדורה לא פשוטה. עם זאת, לצערנו, היא נפוצה בקרב גברים מכל הגילאים. דרכי ההתמודדות איתה נרחבות – החל מהשתלת שיער, דרך משחות שונות, ועד לרפואה אלטרנטיבית והפתרונות השונים שמגיעים איתה. גלילה באתר איגל – הפורטל הישראלי לרפואה סינית ואלטרנטיבית תלמד אתכם עוד על הנושא.

רפואה סינית

מהי רפואה סינית

רפואה סינית היא דרך טיפול אלטרנטיבית למגוון בעיות ומחלות, בעלת ביסוס והיסטוריה של אלפי שנים. היא מבוססת על אמונה כי בכל אדם קיימת אנרגיה בלתי נראית לעין – צ'י – אשר היא בעצם האיזון שלנו. לפי הרפואה הסינית, כאשר הצ'י חסום, מבולגן או לא סדיר, אנו נחווה בעיות שונות. דרכי הטיפול בבעיה זו שואפות לאזן את זרימת הצ'י שבנו, ובכך להוביל להחלמתנו מהבעיות השונות שאנו נחווה.

 

דרכי טיפול ברפואה הסינית

ברפואה הסינית קיימות ארבע דרכים עיקריות לטיפול. הראשונה הינה דיקור סיני – נעיצת מחטים דקים בנקודות בהן מתרכז או חסום הצ'י ושחרורו.

השנייה הינה כוסות רוח – בה מצמידים כוס זכוכית לגופנו ומרתיחים אותה עד שנוצר וואקום, באותה המטרה כמו דרך הדיקור הסיני. השלישית הינה פיזיותרפיסטיה סינית – הגואה-שה וטווינא. הרביעית והאחרונה הינה שימוש בצמחי מרפה ותזונה נכונה למטרת איזון הצ'י.

 

3 פתרונות להתקרחות ברפואה הסינית

לאחר שביססנו מה היא רפואה סינית, נעבור לפתרונות השונים העולים מזרמיה השונים להתמודדות עם התקרחות. הרפואה הסינית רואה את ההתקרחות כתוצר נלווה לבעיות נוספות. טיפול בבעיות הללו יפתור גם את בעיית ההתקרחות. להלן שלושה פתרונות שונים מהרפואה הסינית:

רפואה סינית

שינוי תזונה

התקרחות נובעת לרוב מחסרים תזונתיים שונים. במידה ונבדקתם ונמצאו אצלכם חסרים תזונתיים, מומלץ להתייעץ עם מומחה לרפואה סינית בכדי להתאים את תזונתכם לדרכי התזונה שמומלצות בה.

 

צמחי מרפא סיניים

צמחי המרפא בהם משתמשים ברפואה הסינית מכילים ויטמינים וערכים שונים שיעזרו לגדילת שיער מחודשת, לעצירת ההתקרחות ואף לשיפור מצב השיער שלכם.

 

דיקור סיני

לפי הרפואה הסינית, במקרים מסויימים התקרחות נובעת מחוסר איזון הצ'י בגוף האדם. דיקור סיני, הלא הוא שיטת איזון הצ'י הטובה ביותר הידועה כיום בעולם הרפואה הסינית, יעזור לאפס את זרימת הצ'י בגופכם – ובכך יעצור את ההתקרחות.

 

לסיכום

התקרות היא בעיה לא פשוטה, זה כבר ברור. היא נפוצה, היא מגיעה לרובינו בשלב כזה או אחר, אף בעקבות גנים לקויים בהם לא בחרנו. למזלנו, הרפואה הסינית מציעה פתרונות שונים להתמודד עם בעיה זו. גשו לייעוץ ממומחה ברפואה הסינית בכדי לעצור את ההתקרחות ולהתמודד איתה.

רפואה סינית

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!