4 ההבדלים בין השתלת שיער בארץ להשתלה בחו"ל

השתלת שיער נכנסה לחיינו במלוא העוצמה בשנים האחרונות וזאת בזכות הטכנולוגיה העכשווית שהמאפשרת את ההליך של ההשתלה. ישנם מספר שיטות לעבור את הליך ההשתלה וניתן לבצע גם במרפאות בארץ וגם במרפאות בחו"ל. המדינה הנפוצה ביותר לעבור השתלת שיער היא טורקיה כמובן, ומבחינה מגדרית, גברים עוברים את ההליך יותר מנשים. במאמר זה נדבר על ההבדלים בין השתלת שיער בארץ לבין השתלת שיער בחו"ל. 

 

עלויות

כאשר אנחנו מדברים על השתלת שיער בחו"ל, המדינות העיקריות הן טורקיה במקום הראשון ולאחר מכן יוון, קפריסין ועוד מדינות במזרח אירופה. טורקיה נחשבת כיעד הכי נחשק ופופולרי וחברות שונות בארץ משווקות אותה כל הזמן. היתרון המרכזי של השתלות שיער בחו"ל הוא המחיר.

העלות להשתלת שיער בטורקיה היא זולה משמעותית מאשר בארץ, גם אחרי שמוסיפים לעלות את ההוצאות הנלוות של: טיסה, חופש מעבודה, לינה במלון, הוצאות מחייה ובזבוזים.

 

פיקוח

אם אתם חוששים מנושא הפיקוח, להשתלת שיער בארץ יש יתרון משמעותי שכן ההשתלה נחשבת לפעולה כירורגית ולכן הפיקוח בארץ מאד נוקשה. רק רופא כירורגי מומחה יכול לעסוק במלאכה והוא נאכף על ידי הרגולטור. במרפאות בחו"ל, אין פיקוח וכל אחד רשאי לפתוח מרפאה המיועדת להשתלה.

בנוסף, מכיוון שיש ביקוש גדול לביצוע השתלה בחו"ל, ישנו מחסור ברופאים מקצועיים ולכן במרבית המקרים ההשתלות מתבצעות על ידי טכנאים.

 

שיטות טיפול

ישנן כמה שיטות שבעזרתן ניתן לבצע השתלת שיער. במרפאות המקצועיות בארץ, המכשור מקצועי ומתקדם ותוכלו למצוא את כל  השיטות וזאת בעקבות הרגולציה הקפדנית. במרפאות הפרטיות בטורקיה, עובדים באותה שיטה ולכן זה לא נכון להשוות את המחירים בין השתלת שיער בארץ להשתלת שיער בחו"ל.

כדי לקבל החלטה מושכלת, צריך לעשות השוואה בין השיטה הספציפית אותה תעשו בטורקיה, לעומת מה שיציעו לכם בארץ.

 

ביקורים חוזרים

השתלת שיער בחו"ל כוללת בתוכה שלב אחד בלבד של ההשתלה עצמה, שכן להגיע לביקורים חוזרים בחו"ל ייקר מאד את העלות הכוללת. בבואכם למרפאה בארץ, ישנה גם פגישה מקדימה בה בודקים איזו שיטה היא טובה יותר להשתלה ומתכננים את ההליך הכירורגי.

בנוסף, לאחר ההשתלה עצמה, מגיעים לביקורים למעקב עד שהשיער מתייצב, הליך שיכול לקחת גם שנה או שנה וחצי.

 

לסיכום

השתלת שיער בטורקיה ובמדינות נוספות, נפוצה היום הרבה יותר מאשר השתלת שיער בישראל. הבדלי המחירים הם משמעותיים והרבה אנשים מתפתים ללכת עם הזרם ועם מה שיותר מוכר אך יש לזכור שזול לפעמים זה יקר ואולי כן כדאי לכם לשקול השתלת שיער בישראל.

בישראל יש פיקוח ורק בעלי רישיון מתאים יכולים לעסוק בדבר, בישראל תוכלו למצוא שיטות שונות כך שתוכלו לבחור את מה שהכי מתאים לכם מבחינת מחיר ותנאים ולבסוף, הרבה יותר קל ונוח להגיע לביקורת בארץ מאשר לטוס כמה פעמים במרווחים קצרים.

 

שיער

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!