השתלת שיער שניה בטורקיה: יש תאריך!

אז עבר מלא מלא זמן מאז הפוסט האחרון שלי, לא בגלל שהחלטתי להיעלם או משהו כזה, להפך – כל מי שפנה אליי במייל קיבל תשובה לשאלותיו. הסיבה שלא עדכנתי המון זמן היא כי בתכלס, אין במה לעדכן! זה פשוט עובד… אנשים שהכרתי בחודשים האחרונים לא מדמיינים שעברתי השתלת שיער, בטח ובטח לא שאני מתכנן לעשות השתלת שיער שניה בטורקיה.

יותר מזה, אני רוצה לספר לכם משהו נוסף: לפני כשנה, כשרק החלטתי לסגור תאריך להשתלה הראשונה, אמרתי לעצמי בצורה נחרצת שאני בחיים לא אטוס להשתלה שניה!

כשעשיתי אבחון ראשוני, הדוקטור שבמקרה היה בישראל אמר לי שאני מתאים, אבל אני אצטרך 2 השתלות. החלטתי עם עצמי שהשתלה אחת זה מעל ומעבר ואין סיכוי שאעבור אחת נוספת!

אבל… אנחנו מתכננים תוכניות אבל לעתיד יש הפתעות. אחרי שראיתי את התוצאה של ההשתלה הראשונה, פתאום התחיל לבעור בי הצורך להשתלה שניה להשלמת המראה שרציתי.

יותר מזה – אחרי ההשתלה הראשונה הבנתי שהתהליך הוא לא כזה מטורף כמו שחשבתי כשעוד התלבטתי… סה"כ חופשה קצרה בטורקיה, אקנה לי בטח כמה חולצות, נסתובב במדרחוב, נאכל שווארמה ונעשה בין לבין גם את ההשתלה עצמה… זה הכל.

ב20 לינואר 2019 אני עתיד לטוס לטורקיה. ב21 אני אעבור את ההשתלה עצמה, יהיה כיף, אני בטוח! לפי מה שקראתי, השתלה שניה לוקחת יותר זמן עד שמגיעות התוצאות, כחצי שנה לתחילת תוצאות. וואלה סבלנות יש לי, אני חי עם הקרחת הזו 25 שנה, אז עוד כמה חודשים, ניחה.

דבר אחרון לסיום, מאחר ואני עברתי את ההשתלה הראשונה עם זריקות הרדמה של מה שהיה בעבר ואני עתיד לעבור את הזריקות החדשות שטוענים שהן הרבה יותר ידידותיות – אני אוכל לתת לכם סקירה מקיפה על כמה זה היה כואב לעומת כמה זה כואב עכשיו אם בכלל.

מתלבט? צריך עזרה? דבר אליי.

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
השתלת שיער – מחיר

טווח מחירי השתלות השיער בארץ – השתלת שיער בארץ נעה בטווח מחירים של 25,000 עד 35,000 ש"ח. בטורקיה – השתלת שיער בטורקיה אצל קליניקה מכובדת