Xtrasize – חוות דעת מ-3 לקוחות אמיתיים

על מנת שתוכלו לשמוע על המוצרים הנפלאים שלנו ממקור ראשון, החלטנו להביא לכם כמה חוות דעת מהשטח, מלקוחות מרוצים שכבר עשו שימוש במוצרים שלנו, ושיפרו באופן מופלא את חיי המין שלהם. דיברנו עם מספר גברים מאיזורים שונים בארץ, ושאלנו אותם כמה שאלות על המוצרים שלנו.

 

מדוע התחלתם להשתמש בקרם של Xtrasize?

א': לקרם של Xtrasize הגעתי מהמלצה של חבר, שמכיר את הבעיות שלי בחדר המיטות. אני מתמודד כבר כמה שנים עם אין אונות חמורה, שנגרמת לי בעקבות לחצים כבדים שאני חווה בעבודה שלי. בעקבות הלחצים האלו, אני מוצא את עצמי מתקשה לקיים יחסי מין בצורה תקינה, והייתי חייב פתרון שיוכל לאפשר לי לשכב עם בת הזוג שלי בצורה תקינה. מאז שהתחלתי להשתמש בקרם של Xtrasize לא רק שאני נהנה מזיקפה איתנה, אלא גם איבר המין שלי מקבל צורה הרבה יותר גדולה מבדרך כלל.

ר': לצערי נולדתי עם איבר מין קטן, והוא תמיד גרם לי מבוכה גדולה. בכל פעם שהייתי עומד לקראת יחסי מין, בין אם עם פרטנרים קבועים ובין אם עם פרטנרים מזדמנים, הייתי נתקף בבושה גדולה, וכמעט ולא מצליח לתפקד מרוב מבוכה. מאז שהתחלתי להשתמש בטבליות של Xtrasize, החיים שלי השתנו מן הקצה אל הקצה. איבר המין שלי מקבל צורה הרבה יותר גדולה ומאסיבית ממה שבדרך כלל, ואני מתמלא בביטחון עצמי שמאפשר לי לתפקד בצורה מדהימה.

נ': יחסי המין שלי תמיד נגדעים בגלל שפיכה מהירה. מרגע שהתחלתי לקיים יחסי מין, חוסר הביטחון שלי גורם לי לגמור מהר, ולא להצליח לספק את הפרטנרים שלי במיטה. הבושה תוקפת אותי, ובעבר הייתי מעדיף להימנע מקיום יחסי מין, כי העדפתי לא להרגיש את התחושות הקשות האלו. מאז שהתחלתי להשתמש בספריי ההשהייה של Xtrasize, החיים שלי השתנו לחלוטין. הספריי גורם לי להחזיק מעמד לאורך כל האקט המיני, ואני מצליח לתפקד בו כמו שתמיד רציתי.

 

האם המוצרים של Xtrasize עדיפים בעיניכם על פני המוצרים הכימיים המוכרים בשוק?

א': לגמרי כן! לאורך כל השנים הייתי צריך להגיע לרופא שלי, ולשתף אותו בכל הבעיות שאני חווה בחדר המיטות. הרגשתי מאוד לא נעים לחשוף בפניו בכל פעם את הבעיות שלי, והייתי נבוך מאוד מהמעמד. מאז שאני רוכש את המוצרים של Xtrasize אני לא צריך עוד לחשוף בפני הרופא את הבעיות שלי, כי אני לא צריך ממנו למרשם.

ר': האפשרות שלי לרכוש את המוצרים של Xtrasize ללא מרשם רופא היא חד משמעית האפשרות העדיפה עליי. הייתי ממתין שעות על גבי שעות לתור לרופא ואז לתור ברשת הפארם שבה הייתי קונה את הויאגרה הכימית, ושורף המון זמן יקר על כל הפרוצדורה הזו. מאז שגיליתי את המוצרים של Xtrasize, אני קונה את המוצרים בזמן שלי, תוך דקות בודדות.

נ': אחד היתרונות הגדולים ביותר שאני רואה במוצרים של Xtrasize הוא העובדה שהם מוצרים טבעיים לחלוטין. אני זוכר שהייתי קורא בעיון את העלונים המצורפים לתרופות הכימיות, והייתי חושש מאוד מתופעות הלוואי, וחושב אלף פעם לפני שהייתי נוטל את הכדור. היום עם המוצרים של Xtrasize אני יודע שמדובר על חומרים טבעיים לחלוטין, ולכן ברור לי שלא יהיו לי שום תופעות לוואי, ושלא צפויים לי איזשהם סיכונים או סיבוכים מהשימוש במוצר. מומלץ בחום!

 

אילו עוד יתרונות אתם מוצאים במוצרים של Xtrasize?

א': אחד הדברים שאני הכי אוהב במוצרים של Xtrasize הוא עצם העובדה שאני יכול להזמין אותם דרך האינטרנט. בשיטוט זריז באתר האינטרנט של חברת Xtrasize אני מוצא את כל המוצרים שאני צריך, ויכול להזמין אותם עד הבית. כל ההליך הוא פשוט מאוד, אני פשוט מוסיף את המוצר לעגלת הקניות שלי, מזין פרטי כרטיס אשראי וזה הכל.

ר': מעבר להזמנה דרך האינטרנט, אני יכול להגיד שעצם העובדה שהמוצר מגיע עד הבית שלי היא פשוט משנת חיים. אחרי שאני משלם על המוצר, אני מזין את כתובת המגורים שלי והמוצר מגיע עד אליי. העניין הזה חוסך לי את כל המבוכה מול הרוקח או הרוקחת ברשת הפארם שבה אני קונה את המוצר, ולי באופן אישי זה שינה את החיים בצורה קיצונית.

נ': מבחינתי, זה שאני יודע שמשרד הבריאות הישראלי חתום על כל מוצר ומוצר של חברת Xtrasize נותן לי שקט. ברגע שאני יודע שאני משתמש במוצר שעבר את כל הפרוצדורות בשביל לקבל את האישור – אני רגוע ולא מפחד להשתמש במוצרים.

 

איך הפרטנרים שלכם מגיבים למוצרים של Xtrasize?

א': בפעמים הראשונות בת הזוג שלי היתה סקפטית לחלוטין, אבל ככל שהמשכנו להשתמש במוצר – היא פשוט היתה מאושרת עד הגג. בפעם הראשונה הצלחתי לספק אותה בצורה מלאה, לגרום לה להנות מהאקט המיני עד הסוף, ולא התווספה ליחסי המין שלנו שום תחושת מבוכה כזו או אחרת.

ר': אצל בן הזוג שלי התגובות היו מדהימות מהרגע הראשון. בגלל שהוא מכיר היטב את המבוכה שהיתה לי סביב הגודל של איבר המין שלי, הוא ידע עד כמה זה חשוב לי להשיג איזשהו פתרון לעניין הזה. מאז שהתחלתי להשתמש במוצרים של Xtrasize – שנינו מסופקים ושמחים מאוד.

נ': אצלי היו תגובות מושלמות, ושנינו הופתענו מהמהירות שבה המוצר התחיל לעבוד ולהיות אפקטיבי. ממש תוך דקות בודדות כבר יכלנו להתחיל באקט המיני עם זיקפה איתנה וגדולה, ויחסי המין שלנו השתפרו פלאים. מעבר לזה, השתפרו גם היחסים האישיים שלנו, התקשורת שלנו השתפרה לגמרי, ואנחנו הרבה יותר מאושרים אחד עם השני. אני חושב שזה הסוד האמיתי של המוצרים של Xtrasize – להפוך את הזוגיות למקום הרבה יותר שלם ומספק.

 

לרכישת Xtrasize באתר אקסטרה סייז הרשמי:https://www.xtra-size.co.il.

 

לרכישת Xtrasize באתר טבע פלז'ר.

לרכישת Xtrasize באתר טבע אונליין.

לרכישת Xtrasize באתר נטורל ויאגרה.

למידע נוסף על אקסטרה סייז לחצו כאן.

 

מחירון מומלץ לחבילות XTRASIZE

 

XtraSize P1

שם החבילה Xtrasize
מה מכילה החבילה בקבוקון המכיל 60 קפסולות
תוצאות החבילה בס"מ עד 3 ס"מ.
עלות וחיסכון עלות ₪499
משך הטיפול חודשיים

XtraSize P2

XtraSize P2

שם החבילה Xtrasize P2
מה מכילה החבילה 2 בקבוקונים אקסטרה סייז המכילים 120 קפסולות
תוצאות החבילה בס"מ עד 5 ס"מ.
עלות וחיסכון מחיר לפני הנחה 998, מחיר החבילה הינה ₪749.

חיסכון של 249 – 25%!

משך הטיפול 4 חודשים

 

XtraSize P3

XtraSize P3

שם החבילה Xtrasize P3
מה מכילה החבילה 3 בקבוקונים המכילים 180 קפסולות
תוצאות החבילה בס"מ עד 7 ס"מ.
עלות וחיסכון מחיר לפני הנחה 1349, מחיר החבילה הינה ₪999.

חיסכון של 350 – 34%!

משך הטיפול חצי שנה

 

Xtrasize P4

Xtrasize P4

שם החבילה Xtrasize P4
מה מכילה החבילה בקבוקון המכיל 60 קפסולות +
קרם אקסטרה-סייז לשימוש חיצוני!
תוצאות החבילה בס"מ עד 3 ס"מ.
עלות וחיסכון מחיר לפני הנחה 899, מחיר החבילה הינה ₪750.

חיסכון של 350 – 17%!

משך הטיפול חודשיים

 

Xtrasize P5

Xtrasize P5

שם החבילה Xtrasize P5
מה מכילה החבילה 2 בקבוקונים אקסטרה סייז עם 120 קפסולות +
קרם אקסטרה-סייז לשימוש חיצוני!
תוצאות החבילה בס"מ עד 5 ס"מ.
עלות וחיסכון מחיר לפני הנחה 1149, מחיר החבילה הינה ₪900.

חיסכון של 249 – 22%!

משך הטיפול ארבעה חודשים

 

Xtrasize P6

Xtrasize P6

שם החבילה Xtrasize P6
מה מכילה החבילה 3 בקבוקונים עם 180 קפסולות וקרם אקסטרה-סייז לשימוש חיצוני!
תוצאות החבילה בס"מ עד 7 ס"מ.
עלות וחיסכון מחיר מחירון לפני הנחה 1499, מחיר החבילה הינה ₪1149.

חיסכון של 350 – 34%!

משך הטיפול 6 חודשים

 

צפו בסרטון התדמית הרשמי של אקסטרה סייז

 

Xtrasize

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
לפני ואחרי ניתוח השתלת שיער
השתלת שיער בטורקיה

השתלת שיער בטורקיה הפכה בשנים האחרונות לאחד הטרדנים החזקים והמוצלחים בעולם ולישראלים בפרט. אלפי מטופלים מכל העולם מגיעים לטורקיה בכדי לעבור השתלת שיער תודות למעצמת השיער העולמית שהתפתחה שם. מבחינתנו הישראלים, שידועים כבעלי נטיית התקרחות, זוהי בשורה של ממש. אם גם אתם רוצים להנות משיער מלא – הגעתם למקום הנכון.

צפו בסרטון כדי לדעת יותר
טיפולי זקיקי שיער
נגן וידאו
איך זה עובד?
01
יוצרים איתנו קשר

ניתן ליצור קשר בטלפון 077-997-0271 או בהשארת פרטים לחזרה.

02
אבחון מקצועי

אתם תצטרכו לשלוח לנו תמונות מחמישה זוויות שונות, ואנו נאבחן אותם על ידי גורם מקצועי.

03
יוצאים לדרך

לאחר שיהיה לנו את כל הפרטים אתם תקבלו הצעת מחיר הכוללת הכל החל מבית מלון לשהייה בטורקיה, טיסות וכל מה שצריך. ולאחר שאתם מאשר אנו יוצאים לדרך.

שיהיה בהצלחה!

5  סגולות של שמן קנאביס על גוף האדם

בשנים האחרונות מדובר רבות על השימוש בשמן קנאביס כטיפול במחלות ובמכאובים. סביר להניח שאתם יודעים שלשמן קנאביס יש לא מעט סגולות על גוף האדם שקשורות