כמה עולה השתלת שיער בטורקיה

אז ככה, בטורקיה יש המון המון מכונים שעושים השתלות שיער. זה מתחיל במחיר של החל מ5000 שקלים ואין לי מושג לאיזה מחיר זה מגיע. אני באופן אישי עשיתי את ההשתלה דרך סוכנות בארץ שמייצגת מרפאה בטורקיה, שילמתי 12 וחצי אלף ש"ח בעבור החבילה המשודרגת יותר הכוללת את מלון הילטון – אחד המלונות הכי שווים שהייתי בחיים שלי. אני יודע שהחבילה במלון הזול יותר עולה 300 יורו פחות. בכל מקרה אני ממליץ בחום שהכסף לא יהווה שיקול היכן לעשות אלא רק האם לעשות. זאת אומרת שאם אתם כבר מחליטים לעשות – תעשו במקום שנראה לכם הכי טוב. ושכל אחד יחליט בעצמו איזו מרפאה הכי טובה לדעתו. אני כאן בבלוג אתייחס כל הזמן להשתלת שיער בטורקיה. זה לא אומר שאני ממליץ / לא ממליץ על המרפאה שבה עשיתי את ההשתלה. האם אני ממליץ עליה אני אדע רק בעוד כשנה כאשר תהליך גדילת השיער החדש יסתיים.

לדעתי שווה מאוד לשדרג את המלון בטורקיה, גם ככה החוויה לא הכי נעימה בעולם, אז איפה שאפשר לשפר את המצב רוח – למה לא?! מקבלים גם ארוחת בוקר שווה וזה ממש סבבה סה"כ. כשאני שהיתי במלון בא איתי חבר מלווה (שימו לב: ניתן להביא איתכם מלווה שגם יישן איתכם במלון ללא תוספת תשלום) והוא איבד את הארנק שלו. פנינו לקבלה ותוך 5 דקות הארנק חזר לידיים שלנו. מסתבר שאחת המנקות מצאה אותו ושמה אותו באבידות מציאות של המלון.

והכי חשוב – אל תהיו מעפנים, תצאו ותבלו! תזמינו Uber רגע, נסיעה פנימית זה איזה 15 שקלים, אפשר להגיע לכל המקומות המעניינים (כיכר הטאקסים זה מרכז העניינים) ואיזורי הקניות והאוכל.

כסף הולך, כסף בא, אם לא תבזבז אותו – הוא ילך!

מתלבט? צריך עזרה?

כמה עולה
מה אתה מעדיף - שהראש שלך יראה כמו תפוח אדמה או להיפרד מכמה אלפי שקלים?
יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
כמה זקיקים כדאי להשתיל בטיפול אחד

ניגש ישר לעניין – תלוי בציפיות: עבודה מושלמת או עבודה שנראית בסדר. עבודה מושלמת: קו שיער נמוך, מפרצים קטנים ומחמיאים, איזור אחורי בעל כיסוי של

השתלת זקן בטורקיה – מתחילים מחדש

דיוויד בקהאם, בראד פיט וג'וני דפ. כולם שחקנים וותיקים, מככבים בשוברי קופות ברחבי העולם וכך אחד מגלם תפקידים בסגנונות שונים, אך דבר אחד מחבר את