כמה זקיקים כדאי להשתיל בטיפול אחד

ניגש ישר לעניין – תלוי בציפיות: עבודה מושלמת או עבודה שנראית בסדר.
עבודה מושלמת: קו שיער נמוך, מפרצים קטנים ומחמיאים, איזור אחורי בעל כיסוי של 80-90 אחוזים. לשם כך נהוג לקחת בממוצע כ- 3000 עד 4500 זקיקי שיער מהחלק האחורי בטיפול בודד ועם חיזוק של עוד כמה מאות מאיזור הזקן, סחטנו בלחץ – 5000 זקיקים.

עבודה שנראית בסדר: מעל 5000 זקיקים בטיפול 1, מה שיוצר קו שיער גבוה ועלולים להישאר מפרצים של "כאילו אני עומד להקריח", איזור אחורי בעל כיסוי של כ50 אחוזים.

* איזור אחורי (כיפה) לעולם לא יהיה מלא 100%.

 

האם כמות הזקיקים תכסה את האיזור הקירח?

לא תמיד – ראה מאמר שמדבר על מה עדיף, השתלה אחת או כמה השתלות.

 

האם האיזור התורם "יעמוד" בכמות כזאת של זקיקים?

ככל שחומר הגלם טוב (האיזור התורם), התוצאה תהיה טובה יותר. איזור תורם דליל, לא יניב תוצאה טובה, ומומלץ אפילו שלא לחשוב על השתלת שיער.
לקיחת הזקיקים צריכה להתפרס על כל האיזור התורם ולא נקודתית. ככל שהפריסה רחבה יותר, הסיכוי לחורים / צלקות קטן. כאן ההבחנה של הרופא קריטית – יותר מדי זקיקים – נזק לאיזור התורם.

זאת לא הכמות, אלא האיכות. גם במספר מועט לכאורה של זקיקים, אפשר להוציא ראש יפה, הכל תלוי במיומנות של הקליניקה. ככל שיהיו יותר סינגלים (שתלים בודדים) התוצאה תהיה שופעת. קליניקות זולות, לא יתנו את הפתרון הזה לצערי, מפאת הזמן שנדרש לזה.

לדוגמא: יצא לי לראות ראשים שקיבלו 3000 זקיקים והייתה להם תוצאה מושלמת (קליניקה מהיקרות בעולם) , וראשים שקיבלו 6000 ותוצאה של אולי 2000 שנקלטו (קליניקה זולה מאוד בטורקיה)

תיאורתית? אפשר להשתיל גם 10,000 זקיקים בטיפול אחד – עם שיער משאר הגוף, אך אחוזי הקליטה יהיו נמוכים מאוד + נזק בלתי הפיך לאיזור התורם.

 

לסיכום

משתילים טובים, יודעים "לשחק" נכון עם הכמות. פיזור נכון על הראש יתן תחושה שהשתילו הרבה יותר מהמספר שאמרו. קליניקות שמציעות לכם מגה סשן של 6000 בהשתלה אחת, ברחו במהרה, הסיכוי לחורים ולצלקות גבוהים מאוד, וקליטת הזקיקים תרד בצורה משמעותית.
לא משנה מה יבטיחו לכם, פשוט לא!
הרופאים הבכירים בעולם אף מחמירים ומוציאים כ3,500 זקיקים לטיפול. אם הם לא עושים יותר מזה, כנראה שגם אתם לא צריכים.

יש לכם שאלות נוספות? השאירו פרטים עכשיו!
כמה עולה השתלת שיער בטורקיה

אז ככה, בטורקיה יש המון המון מכונים שעושים השתלות שיער. זה מתחיל במחיר של החל מ5000 שקלים ואין לי מושג לאיזה מחיר זה מגיע. אני